Полагање на 16 години

Член од
8 септември 2011
Мислења
3.656
Поени од реакции
2.618
Колку одприлика фаќа да положиш за кола ? дали мора да имаш поминето одличен ? и дали е точно тоа шо викаат дека по нова година ќе се поскапело полагањето.
 
На врв Bottom