Поклон на другарака за 18 ти роденден?

K

Kitsune

Гостин
Можеш од овие поскапиве пенкала исто да и земеш. Тоа ќе го користи стално и долго време. Уште ако и е идната работа во канцеларија ќе и се погоди. Во офис плус можеш да најдеш такви
 

@Fluffy_bunny

Зајко кокорајко
Член од
24 декември 2020
Мислења
1.629
Поени од реакции
2.071
Фала ви многу други предлози ?
Можеш и чашу с'с посвету, некоју књигу, заштитну маску с'с интересну апликацију на њума, капу, шал или рукавице. А ти што мислиш да ву подариш? Што ти е у најтесан избор?
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.700
Поени од реакции
19.736
Можеш и чашу с'с посвету, некоју књигу, заштитну маску с'с интересну апликацију на њума, капу, шал или рукавице. А ти што мислиш да ву подариш? Што ти е у најтесан избор?
Кажа он у увод, мече и вино..
 
Член од
11 јануари 2021
Мислења
14
Поени од реакции
1
Можеш и чашу с'с посвету, некоју књигу, заштитну маску с'с интересну апликацију на њума, капу, шал или рукавице. А ти што мислиш да ву подариш? Што ти е у најтесан избор?
Е арно ме потсети за чаша со посвета искрено до сега не ми текна ти благодарам мног, иначе се мислев за вино и мече плус чоколадо и некоја порака но многу ми кажаа дека не е добар поклон вино и мече за 18 ти роденден, така да се одлучив нешто друго да и купам.
 

@Fluffy_bunny

Зајко кокорајко
Член од
24 декември 2020
Мислења
1.629
Поени од реакции
2.071
Е арно ме потсети за чаша со посвета искрено до сега не ми текна ти благодарам мног, иначе се мислев за вино и мече плус чоколадо и некоја порака но многу ми кажаа дека не е добар поклон вино и мече за 18 ти роденден, така да се одлучив нешто друго да и купам.
И што ќе купиш с'к? Што ти пада на памет?
 
Член од
6 април 2010
Мислења
1.578
Поени од реакции
10.588
Најди некоја нејзина фотографија каде што изгледа добро, потоа некој што добро црта портрети или карикатури. Велам добар уметник, оти сега има секакви кои што се умислени дека се уметници. Врами го цртежот, спаковај и ете ти уникатен подарок.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom