Поклон за матура...

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.255
Поени од реакции
2.241
Немој пари! Има пари покрај матурата колку му душа сака. Тетки, баби, дедовци, фамилија, сите му носат пари. Пошто ти е другарче ти треба најдобро да знаеш што сака. Ако гледа фудбал, некој дрес од омилената екипа. Ако сака компјутери, некакво парче технологија, усб, некој гаџет штосен. Ти најдобро си го знаеш другар ти, така да ти одлучи си:smir:
 
B

BooBojan

Гостин
Што знам на најдобриот другар размислувам да му одам со свирачи.
Ако не биде тоа,после матура ке се потрудам да му средам стриптизета,па колку сака и да чини.
Друго не знам што.Единствено некој скап алкохол.
 

Falcao

rossonero per sempre
Член од
28 мај 2008
Мислења
1.985
Поени од реакции
561
Е убава тема :DD


Се ближи матурскава на чупево мое :) , треба веќе да размислувам што да и купам за подарок.


Па дајте некоја идеја за поклон ..иначе одиме 2 години (ако ви значи нешо фактов).
 
Член од
13 април 2008
Мислења
7.589
Поени од реакции
6.945
Трбушна плесачица и една кубанка .. Да му направи филм малце. ;)
 
Член од
11 јуни 2021
Мислења
2
Поени од реакции
0
Кој може да ми каже што се купува за матура? Никогаш не сум била на матура и не знам какви поклони се купуваат досега а дечко ми ќе ја прославува во кафана и ќе ме вика со семејството и неговите најблиски. Обожава теретана, трчање, кучиња, патувања... Многу сака животни ама не знам дали таков поклон се вклопува за матура. Заедно сме една година и неколку месеци, сакам да му купам нешто уникатно што ќе остане во сеќавање дали имате некои идеи?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom