Покер

Член од
30 ноември 2019
Мислења
104
Поени од реакции
9
Баш јас кога ќе одлучам да се пробам тогаш ќе банираат се..
Може да се игра некаде и ако може каде?
 
Член од
21 септември 2017
Мислења
14
Поени од реакции
0
Веднаш се обидов да депонирам ми јавува дека не примаат депозити од оваа територија. Каде виде дека Старс се врати во Македонија?
упс, сори
не приметив дека на бугарскиот акаунт сум се логирал.
нејсе ... дека на ГГ сум само периодов.
 
Член од
11 декември 2007
Мислења
116
Поени од реакции
2
Зашто некој би играл покер кај што заработката зависи од вештината на играчот кога може да играте онлајн казино благодарение на нашите закони.

За тие поснаодливите секогаш има опции да се игра и да се заработи, (и тоа прилично добро во споредба со било која работа во македонија дури и на најниските лимити), но ова банирање е само доказ дека политичарите само ги интересира како да си ги пополнат сопствените џебови наместо да направат простор за начини за заработка и внесување $$$ од странство.

Додека цел регион оди напред со IT светот ние одиме само назад, сеуште неможеме ни најобичен пајпал да користиме без да скокаме препреки додека во соседна Србија ИТ гранката стана 2ра највредна.
 
Член од
8 ноември 2012
Мислења
187
Поени од реакции
284
Има 2ца моментално на gg poker играат на финална маса на freeroll на dan bilzerian od 100000$. Додека да пишам остана 1. А овој шо испадна зема 500$.

.... Испадна и другиот кешираше 2000$
 
Последно уредено:
Член од
11 декември 2007
Мислења
116
Поени од реакции
2
Не се големи пари ама за фреерол воопшто не е лошо. Можеби ќе ги дуплираат на нашиве "домашни" онлајн казина пошто очигледно игра на среќа каде што куќата има огромна предност е поприфатливо одколку игра на среќа и вештина.
 
Член од
8 ноември 2012
Мислења
187
Поени од реакции
284
Не се големи пари ама за фреерол воопшто не е лошо. Можеби ќе ги дуплираат на нашиве "домашни" онлајн казина пошто очигледно игра на среќа каде што куќата има огромна предност е поприфатливо одколку игра на среќа и вештина.
За тебе може не се многу но за некој се. Релативна работа е.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom