Покер

Член од
3 октомври 2019
Мислења
40
Поени од реакции
15
da no, velat deka imalo mestenki. no kako i da e vo zivo, poker e navistina razlicna igra od igra na internet.
Велат и дека ако јадеш Мед 2 лажички млеко и лимон секое утро немало да фатиш корона 100% што незначи дека е точно.
Покерот ти е интелигентна игра со многу тактики стратегиии психологија и што ли не , и како врв на се колку и да си добар ако немаш план како да ја издржиш веројатноста на среката џабе ти е се.
Покерот не ти е " Лесна Пара" во никој случај.
Ова е мојот граф на покерстарс алл тајм турнаментс, од 0,10 центи до 2$ лимити повеке играв за "забава" повеке.
Знам дека тролаш ама нема никакви местенки онлајн, барем во топ 10 сајтовите, имаш видеа , докази, емисии и други триста чуда за Рандом Намбер Џенерејтор.
 

Attachments

  • 26,5 KB Прегледи: 38
Член од
21 август 2017
Мислења
10
Поени од реакции
1
Da otvoram debitna karticka vo Tutunska ili ne smee povekje online Poker vo Makedonija?
 
Член од
21 септември 2017
Мислења
14
Поени од реакции
0
убаи вести од Kings
"Our congratulations go to OL from
Macedonia
, who has won the Vikings Summer Festival and took home €25,758 after a 3-way deal !
"
 
Член од
18 јуни 2017
Мислења
387
Поени од реакции
264
Na koj sajtovi mozi da se igra poker ili site se blokirani
 
Член од
16 април 2014
Мислења
5.804
Поени од реакции
7.773
Па еве европа влегуваме, не сме северна кореа појче.
 
Член од
10 јануари 2019
Мислења
99
Поени од реакции
7
Велат и дека ако јадеш Мед 2 лажички млеко и лимон секое утро немало да фатиш корона 100% што незначи дека е точно.
Покерот ти е интелигентна игра со многу тактики стратегиии психологија и што ли не , и како врв на се колку и да си добар ако немаш план како да ја издржиш веројатноста на среката џабе ти е се.
Покерот не ти е " Лесна Пара" во никој случај.
Ова е мојот граф на покерстарс алл тајм турнаментс, од 0,10 центи до 2$ лимити повеке играв за "забава" повеке.
Знам дека тролаш ама нема никакви местенки онлајн, барем во топ 10 сајтовите, имаш видеа , докази, емисии и други триста чуда за Рандом Намбер Џенерејтор.
samo velam deka mi e mnogu cudno toa shto go vidov, i poveke nesakam da dolzam.
 
Член од
3 октомври 2019
Мислења
40
Поени од реакции
15
Јас на GGpoker играм, уште таму не сме блокирани :)
Им пратив маил на суппорт на ГГ покер ми рекоа дека слободно можело да играме од Македонија,сеа да не биде само како 888покер слободно се игра а следниот ден Бан :(
Автоматски споено мислење:

Јас на GGpoker играм, уште таму не сме блокирани :)
Им пратив маил на суппорт на ГГ покер ми рекоа дека слободно можело да играме од Македонија,сеа да не биде само како 888покер слободно се игра а следниот ден Бан :(
 
Член од
21 септември 2017
Мислења
14
Поени од реакции
0
Ко шо глеам неаме наши играчи од МКД In the money на GGP WSOP.... до сеа. чудно.
или грешам?
 
Член од
21 септември 2017
Мислења
14
Поени од реакции
0
Сепак грешам, има неколку играчи до сеа но не се под МКД знаме. зашо?
 
Член од
15 јуни 2014
Мислења
48
Поени од реакции
5
Deka moze da se igra freerolls kako sto bea na 888poker gi imase skoro sekoj den besplatni turniri, cisto za zanimacija gledam i na pokerstars ama nemat mnogu freeroli
 

Kajgana Shop

На врв Bottom