Покажете го вашиот Start Screen

ErT

Console Dude
Член од
17 ноември 2007
Мислења
2.208
Поени од реакции
265
Ако добро се сеќавам, мислам дека порано имавме ваква тема (или пак постиравме на некоја од постоечките). Со 8.1 може да се направат ептен кул Start Screen-ови па ајде покажете да видиме што користите во моментов.

Еве ја мојата Лумиа 820ка:
Линк до позадината.

Можете да си го покажете и телефонот со Device Shot (мала реклама, моја е апликацијата :) )
 

Флеш

Господин
Член од
23 март 2009
Мислења
10.473
Поени од реакции
10.779
мислам дека имаше една ваква тема ,не знам дали постои или постоеше,замрена, знам дека за компјутер имаше :D можеби
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.151
Поени од реакции
34.166
мислам дека имаше една ваква тема ,не знам дали постои или постоеше,замрена, знам дека за компјутер имаше :D можеби
Оваа се однесува на вашиот Windows Phone start screen :)
 
Член од
15 јануари 2011
Мислења
371
Поени од реакции
497
што мислите со која слика боље изгледа ???

wp_ss_20140728_0001[1].png
wp_ss_20140728_0002[1].png
 
Член од
25 јуни 2013
Мислења
576
Поени од реакции
242
втората, ама сепак мислам дека некоја посветла така подобро би изгледала
 

Kajgana Shop

На врв Bottom