Поздрави и честитки

  • Креатор на темата Foxy`BuTTerFLY
  • Време на започнување

kod

Член од
2 април 2008
Мислења
1.113
Поени од реакции
86
Поздрав до Дарквокерот со песната “Ја још спавам„
Мал дел од неа:
Ја још спавам по навици у твојој маици, твојој маици!
:pos2:
Ти текнува?
 

GrouchoMarx

Мочко
Член од
26 јануари 2008
Мислења
2.906
Поени од реакции
469
Поздрав до Рики Мартин со песната Ај Рики Мартине од Неша Бриџис!!!
 

PowerBoY14

Јас Сум Тој и Тој Роден Тогаш и Тогаш
Член од
13 април 2007
Мислења
256
Поени од реакции
4
Поздрав до комшијата Бојан со песната, „ Лопов“

„ ... Узечути све, узечути свееее ... “
 

mkdpro.AceBoy

Кајгана 24/7
Член од
14 јуни 2007
Мислења
520
Поени од реакции
10
Јас сакам да го поздравам Дритон Тонех :):je:
 

BaBy_Vik

...SiMpLy AdOrAbLe...
Член од
4 декември 2007
Мислења
66
Поени од реакции
0
поздрав за тие што ке спијат - "Нани нани детенце, надвор пее петленце, пее кукурика,тебе ми те вика."
 

Massimo Moratti

engin90
Член од
4 мај 2008
Мислења
1.341
Поени од реакции
156
Поздрав до расположено друштво кај Трпе со песната : Спремајме мајко за печалба
 

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.894
Поени од реакции
264
Специјален поздрав до кумот, сваќата и пријателите со песмата од Шемса новата.

И уш поспецијален до Џимеј со песмата лична карта од ацета лукас :back:
 
F

Foxy`BuTTerFLY

Гостин
поздрав до особите кои извисија денес...со песната НИКАД ВИШЕ :helou:
 
М

Мрак

Гостин
Поздрав до Жозе Мурињо со:Во светот на бајките

Кога заоѓа сонцето денот што го позлатуваа
Жозе Мурињо сонува во светот на бајките патуваа...
Таму е толку волшебно,Интер продолжува во Лига на шампиони...
сите можни чудеса во светот на бајките живеаат...

Во светот на бајките само чудесно тајно веруваат
тренерите што мечтаат,тренерите што сонуваат....

хахаа,гомно албанско!!!:vozbud:
 
М

Мрак

Гостин
Поздрави до:

Столе со George Michael-Faith
Дими со milan tu sei la tutta mia vida
Ледени со Ice ice baby
Раперот со We made you
Сајтлер со Still Dre
ManchesterUtdChampions со Glory glory Man United
smokey the kid со Green out-блокови
Dracvothecity со Леб и сол-Скопје
Apokalipto со One and one
GODLIKE со таа песнаа за ВМРО (на профил ја има)
bobanmacedonia со Меморија-Македонија

и за сите останати со El condor pasa:helou:
 
G

GoddessOfRock

Гостин
Како бе нема некоја песна за Мракица- I hate RAP
 

Kajgana Shop

На врв Bottom