Под прикритие

Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Многу ми е тешко на моменти да ги разберам и се напињам у курац. Како и да е, изработката на серијата е лудница, нема муабет.
 
Член од
18 февруари 2012
Мислења
1.273
Поени од реакции
930
Многу ми е тешко на моменти да ги разберам и се напињам у курац. Како и да е, изработката на серијата е лудница, нема муабет.
нормално да не разбираш се ,зборуват на жергон(сленг) ако имаш потрба ке ти обеснјам нема проблем
 
Член од
8 јули 2011
Мислења
107
Поени од реакции
62
Дајте нормален торент од втората епизода, на земунда има само фул хд од 2.5гб..

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 

vXa

Член од
1 март 2009
Мислења
126
Поени од реакции
35
Серијата е многу јака. Одамна ми ја збореа, а ја изгледав пред некое време, во рок од 10 дена :).. Сега малце се нервирам што треба да чекам 7 дена за една епизода, ама мислам дека вреди чекањето. Кој ја нема гледано, му ја препорачувам.
 
Член од
16 август 2007
Мислења
1.927
Поени од реакции
1.658
Сезонава е официјално последна?
 
Член од
15 ноември 2011
Мислења
1.427
Поени од реакции
751
Предобра епизода, баш ми е криво што завршува серијава... Иво, Џаро, Кука се ликови кои ќе се паметат долго.
Кој знае можеби за неколку века и ние ќе имаме вакво нешто, класа глумци имаме, сите ги зафатија со гласови за тие глупави турски серии, едно нешто барем да се снимеше, катастрофа. Вакво добро до сега немало на балканот, единствено нешто добро ако не беше една српска серија со шпиунажа, во врска со агенцијата БИА, Urota, не сум ја гледал, сега баш ќе ја барам.
 
Последно уредено:
Член од
15 јули 2007
Мислења
791
Поени од реакции
218
Мислим дека 5та сезона е наjдобра до сега.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom