Подигање пари пратени од Америка

Член од
1 април 2024
Мислења
1
Поени од реакции
0
Здраво на сите, дали некој има искуство со Remitly? Како оди процедурата на подигање пари пратени преку Remitly и дали е просто како Moneygram, Western Union, или има некои додатни финти.. бидејќи овие имаат и апликација за телефон
 

Kajgana Shop

На врв Bottom