Подарок за членот над Вас

Дискусија во форумот 'Играчница' започната од Ece, 12 април 2008.

 1. Ece

  Ece *Sunshine*

  Член од:
  7 јули 2006
  Мислења:
  2.571
  Допаѓања:
  46
  Мислам дека насловот кажува се. Треба да му подарите нешто на членот над Вас, што сакате. Ајде да почнеме, подарете ми вие нешто, бидејќи јас немам на кого. :)

  П.С. Заборавив да кажам дека треба да се ставаат и слики. Уживајте.
   
 2. OMGWTFBBQ

  OMGWTFBBQ Bone for Tuna

  Член од:
  3 февруари 2007
  Мислења:
  8.786
  Допаѓања:
  4.391
  [​IMG]

  :pos2::pos2:
   
 3. Ece

  Ece *Sunshine*

  Член од:
  7 јули 2006
  Мислења:
  2.571
  Допаѓања:
  46
  [​IMG]

  :pos2::pos2::pos2:
   
 4. OMGWTFBBQ

  OMGWTFBBQ Bone for Tuna

  Член од:
  3 февруари 2007
  Мислења:
  8.786
  Допаѓања:
  4.391
  wow ...ваков подарок нема ни за 18-тиот роденден да добијам :pos2:

  онтопик ...

  [​IMG]

  :):)
   
 5. Ece

  Ece *Sunshine*

  Член од:
  7 јули 2006
  Мислења:
  2.571
  Допаѓања:
  46
 6. OMGWTFBBQ

  OMGWTFBBQ Bone for Tuna

  Член од:
  3 февруари 2007
  Мислења:
  8.786
  Допаѓања:
  4.391
  хехехехе

  [​IMG]
   
 7. Ece

  Ece *Sunshine*

  Член од:
  7 јули 2006
  Мислења:
  2.571
  Допаѓања:
  46
 8. OMGWTFBBQ

  OMGWTFBBQ Bone for Tuna

  Член од:
  3 февруари 2007
  Мислења:
  8.786
  Допаѓања:
  4.391
  за мене го направи ? :pipi:

  [​IMG]

  навали народе ! :):)
   
 9. Ece

  Ece *Sunshine*

  Член од:
  7 јули 2006
  Мислења:
  2.571
  Допаѓања:
  46
  Се разбира дека за тебе го направив. :)
  А твојот подарок не ми се допаѓа, сакам нов. :(
   
 10. OMGWTFBBQ

  OMGWTFBBQ Bone for Tuna

  Член од:
  3 февруари 2007
  Мислења:
  8.786
  Допаѓања:
  4.391
  aaa чек

  [​IMG]

  подобро ? :)
   
 11. Ece

  Ece *Sunshine*

  Член од:
  7 јули 2006
  Мислења:
  2.571
  Допаѓања:
  46
  Даааа!!! :)

  [​IMG]
   
 12. OMGWTFBBQ

  OMGWTFBBQ Bone for Tuna

  Член од:
  3 февруари 2007
  Мислења:
  8.786
  Допаѓања:
  4.391
  женската или фудбалот ми го даваш ? :):)

  ontopic ... will you marry me :se_ molam

  [​IMG]

  :pos2::pos2:
   
 13. Ece

  Ece *Sunshine*

  Член од:
  7 јули 2006
  Мислења:
  2.571
  Допаѓања:
  46
  И двете ти ги давам. :)
  А во врска со понудата, прифаќам. :pipi:
   
 14. GavolRulz

  GavolRulz hippopotomonstrosesquipedaliophobia

  Член од:
  23 март 2008
  Мислења:
  10.583
  Допаѓања:
  6.212
  [​IMG]

  :pos2::pos2::pos2:
   
 15. OMGWTFBBQ

  OMGWTFBBQ Bone for Tuna

  Член од:
  3 февруари 2007
  Мислења:
  8.786
  Допаѓања:
  4.391
  jeeeeeeee на 16 год сум оженет , а на 17 ќе имам дете јеееее ... ќе го крстиме Тигар :pipi: , а второто Кајгана :pos2:

  онтопик [​IMG]
   

Сподели преку: