Погоди ја расата

Член од
24 мај 2014
Мислења
3.903
Поени од реакции
3.925
Другари овие на филмов Булмастифи се или Бразилска дога ? Филмот ми е еден од омилените, а еве со години заборавам да прашам :D
 

Doc Holliday

Модератор
Член од
5 ноември 2010
Мислења
5.042
Поени од реакции
3.938
Другари овие на филмов Булмастифи се или Бразилска дога ? Филмот ми е еден од омилените, а еве со години заборавам да прашам :D
Булмастифи сигурно не се.
Ова се или бандози или преса канарио
 
Член од
28 јануари 2008
Мислења
278
Поени од реакции
57


дечки што раса е кучево ? Фала
 
На врв Bottom