Погоди ја играта

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Ne e simcity. Nikoja od simcity, gi imam site igrano.
 

STARTER

Urbana ninja
Член од
31 август 2007
Мислења
904
Поени од реакции
40
Играта се вика Tycoon city: New York и ми изгледа занимливо

 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Tycoon City? Не ја бива. Подобро играј SimCity 3000 или 4 или Societies.
 

leo

Член од
7 февруари 2007
Мислења
271
Поени од реакции
1
Nee Tycoon CITY NEW York E pravena po isto mesto ko new york so toa DRZAVNITE I POPOZNATITE ZGRADI SE NAPRAENI NA VISTINSKO MESTO kako sto se rasporedeni vo new york DODEKA VO SIMCITY 4 Gradis random se kako so sakas a ovde ograniceno e glupavo e vo simcity 4 ili drugite e igra bez granica nemat kraj a vistina pointeresni se a pak sea najnovava societies ,.
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Е многу тешко беше да погодаш нели Аце. Чекај сега ке дадам некој тежок screenshot. (Мислам утре после школо.)
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Area 51, новата што излезе пред некој ден.
 

Sephiroth

One-winged angel
Член од
28 април 2006
Мислења
4.034
Поени од реакции
129
Третата слика е Fatal Frame, или по европско име Project Zero, само незнам кој дел, го имам играно само кецот.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom