Погоди го точниот збор

Член од
9 јуни 2005
Мислења
5.982
Поени од реакции
18
Играта се игра на тој начин што даденото зборче го пишуваш со измешан редослед на буквите,следниот треба да го погоди зборчето и да зададе ново еве на пример

ЈАКАЦИ=АКЦИЈА

почнувам.....

ЛЕФЕНОТ
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.495
Поени од реакции
182
срекен

жаатомн

divine: Не е срекен туку СКЕНЕР!:)))
 

Kajgana Shop

На врв Bottom