Погодете кој ке постира после вас

Дискусија во форумот 'Играчница' започната од Ајсшутер, 2 октомври 2008.

 1. Ајсшутер

  Ајсшутер Гостин

  Насловот си кажува се :)
   
 2. Паган-др

  Паган-др Гостин

 3. Мрак

  Мрак Гостин

  ајде бе во близначкава тема ..
   
 4. gooner4life

  gooner4life Arsenal-Maniak

  Член од:
  11 јули 2008
  Мислења:
  7.035
  Допаѓања:
  1.566
  После мене администраторот и ќе ја фукне во катанче или ќе ја спои со исто ваквата тема :pipi:
   
 5. Мрак

  Мрак Гостин

  никој не се грижи за играчница .. ајде, спојте ги .. другата има преку 100 поста, оваа само 4 .. не е фер!

   
 6. DracevoTheCity

  DracevoTheCity Чиста Македонија !

  Член од:
  7 ноември 2008
  Мислења:
  8.335
  Допаѓања:
  8.656
  Сеа мене ко ќе ме стават за модератор на Играчница,ќе видите вие,има ред да спроведам тука:pos:
  банови ќе летаат на сите страни:pos::pos:
   
 7. Mr.InF3ction

  Mr.InF3ction Гостин

  хѕхаха од каде па ти мод?
   
 8. DracevoTheCity

  DracevoTheCity Чиста Македонија !

  Член од:
  7 ноември 2008
  Мислења:
  8.335
  Допаѓања:
  8.656
  долг стаж иам ја тука бе алоо,ти си гуштер за мене бе:baeh::pos2::pos2::smir:
   
 9. Mr.InF3ction

  Mr.InF3ction Гостин

  пеер ист датум сме се регистрирале... и плус .. знам повеќе од тебе за vBulletin :D :baeh:
   
 10. gooner4life

  gooner4life Arsenal-Maniak

  Член од:
  11 јули 2008
  Мислења:
  7.035
  Допаѓања:
  1.566
  :pos2::pos2: Ае со среќа нек ти е стажот и позицијата хахаха
   
 11. DracevoTheCity

  DracevoTheCity Чиста Македонија !

  Член од:
  7 ноември 2008
  Мислења:
  8.335
  Допаѓања:
  8.656
  шо знаеш ти бе,види ај кој има поише постои у играчница,па збори тогаш
  ццццц
  гуштерче:pos2::pos2::smir:
   
 12. Mr.InF3ction

  Mr.InF3ction Гостин

  ја што знам? знам доволно за да можам да бидам админ:pipi:

  пингвинчедрачевскоскапано:pos2::pos2::pos2::pos2::pos2::pos2:
   
 13. DracevoTheCity

  DracevoTheCity Чиста Македонија !

  Член од:
  7 ноември 2008
  Мислења:
  8.335
  Допаѓања:
  8.656
  еј да не се вреџаме сеа,мислам...........:pos2:

  Админ ти моеш да бидеш кај тебе дома,тука не:baeh:
  ајт позз:pos2:
   
 14. Mr.InF3ction

  Mr.InF3ction Гостин

  хахахаха i am already :D
   
 15. Peja989

  Peja989 Супер модератор

  Член од:
  22 јули 2010
  Мислења:
  27.193
  Допаѓања:
  66.347
  Сунгерот Боб :)
   

Сподели преку: