Поглед за време на оралка

The Masc

Somebody Stop Me
Член од
3 јануари 2011
Мислења
22
Поени од реакции
2
Девојки, го погледнувате ли во очи партнерот повремено додека му пружите орално задоволство и за машките нормално ве погледнуваат ли?
Искрено мене страшно ме пали тоа кога ќе ни се сретнат погледите додека е даун он ми
 

Klinton

wanna BOMB?
Член од
11 април 2010
Мислења
2.786
Поени од реакции
4.432
kako sega nie da ti pomogneme? morase tema da otvoris za ova? im eden kup temi za seks, oralen seks, fetisi, tehniki itn. it.n...
 

Мачорка

Shining Star of Paektu Mountain
Член од
25 февруари 2011
Мислења
1.955
Поени од реакции
12.542
kako sega nie da ti pomogneme? morase tema da otvoris za ova? im eden kup temi za seks, oralen seks, fetisi, tehniki itn. it.n...
De be Klinton, ne bidi takov, pomogni mu na covekot, ti si barem ekspert za oralen seks :D
Te glease li Monika u oci za vreme na cinot?:)
 

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
582
А ако биде сексот анален ќе важи ова: Не се плаши не се бој, у врат ти дише човек твој!
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Ако куропушачката е екстремно убава и слатка на лице и те како сакам да ме гледа и ја да ја гледам, а ов други слуачи сосема небитно.
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
3.231
Поени од реакции
4.102
Девојки, го погледнувате ли во очи партнерот повремено додека му пружите орално задоволство и за машките нормално ве погледнуваат ли?
Искрено мене страшно ме пали тоа кога ќе ни се сретнат погледите додека е даун он ми
Иначе, се пишува The Mask правилно... колку за информација :cool:
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.594
Поени од реакции
11.469
Абе не е финтава самода те гледа туку начинот на кој те гледа, страстно како да вика пикни ги и мадињата малку ми е курот...
 

Klinton

wanna BOMB?
Член од
11 април 2010
Мислења
2.786
Поени од реакции
4.432
De be Klinton, ne bidi takov, pomogni mu na covekot, ti si barem ekspert za oralen seks :D
Te glease li Monika u oci za vreme na cinot?:)
Кажи му ти за Моника де, не биди себичен.
ај прочитајте ми го потписот и немојте многу јавно да зборувате да не фрлам некоја бомба, ајм факин иносент
 
Член од
24 јуни 2011
Мислења
224
Поени од реакции
159
У пичку матер, нема место кај што не ја пикнете устата, па со таа уста јадете ебаго...(n)
 

The Masc

Somebody Stop Me
Член од
3 јануари 2011
Мислења
22
Поени од реакции
2
Иначе, се пишува The Mask правилно... колку за информација :cool:
колку за информација имаше друг таков никнејм така да мислам дека не смета и ова
 
T

Tetro

Гостин
ај прочитајте ми го потписот и немојте многу јавно да зборувате да не фрлам некоја бомба, ајм факин иносент
Clinton denied having committed perjury because, according to Clinton, the legal definition of oral sex was not encompassed by "sex" per se.

Знаеме дека оралката не е секс. Ама, темава е само за оралка, не за секс. :icon_lol:
 
Член од
27 јули 2011
Мислења
633
Поени од реакции
241
Clinton denied having committed perjury because, according to Clinton, the legal definition of oral sex was not encompassed by "sex" per se.

Знаеме дека оралката не е секс. Ама, темава е само за оралка, не за секс. :icon_lol:
gresis kako amerikancite i oralnot cin e seks se sto ti pruza zadovolstvo e seks .
ali podobro od toa da i go redis do kraj na devojkata vo dundeto nema :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom