Плачење

Член од
19 март 2011
Мислења
12.769
Поени од реакции
14.041
Ајде признајте сите плачевте кога умре Али Риза...:D

Шала на страна,последен пат кога плачев беше кога го гледав филмот за Манчестер Јунајтед(авионската несреќа):(.Понекогаш ми се насолзуваат очите кога ќе помислам на баба и дедо и колку ми фалат.

Едит:Премногу плачев кога Владо ја даде тројката :vozbud::vozbud::vozbud:,такво плачење од радост никогаш не сум имал,ми требаше 15-20 мин да се зовземам да се смирам и да искочам надвор да славам со другари
 
Член од
16 март 2010
Мислења
330
Поени од реакции
204
Пред една недела, кога по којзнае кој пат го гледав "Human trafficking" си се расплакав повторно на истата сцена на која што секогаш плачам. И убаво ми дојде, бев нервозна периодот па барем демек поради филмот си се исплакав :)
 
Член од
8 мај 2009
Мислења
284
Поени од реакции
102
Љубоморна сум кога гледам некој како плаче затоа што јас одамна престанав да плачам, а толку многу имам потреба некогаш:pipi:
 
Член од
26 октомври 2011
Мислења
1.605
Поени од реакции
1.166
Љубоморна сум кога гледам некој како плаче затоа што јас одамна престанав да плачам, а толку многу имам потреба некогаш:pipi:
И ти како мене многу плачеш скоро (ич) ;). Ја па немам потреба од плачење не ми треба тоа чудо :ROFLMAO:
 
Член од
8 мај 2009
Мислења
284
Поени од реакции
102
Абе си имам јас така побааги за плачење :ROFLMAO:ама пустото, не сака да излезе... ама ако, кога тогаш..
 
Член од
26 октомври 2011
Мислења
1.605
Поени од реакции
1.166
Абе си имам јас така побааги за плачење :ROFLMAO:ама пустото, не сака да излезе... ама ако, кога тогаш..
Ајде да си се договореме заедно да си плачеме побргу ќе ни олесни ќе си кажеме маќите и ете ти после :place::place::place:
 
Член од
26 декември 2008
Мислења
608
Поени од реакции
236
Па нема поубава работа од плачењето,
вистина плачете супер е, и тоа редовно да
се практикува, јас го практикувам.
 
Член од
8 мај 2009
Мислења
284
Поени од реакции
102
Јас сум добар наратор за распричавање на моите маки, но контактот со моите емоции некогаш е навистина катастрофа. Лесно можам да се налутам, но да си ја дозволам тагата - малку потешко ми оди тоа. И имам забележано дека кога сум многу лута всушност си ја сокривам тагата и пред себе. Имам некој бош механизам и во тие моменти е толку многу несвесен... но ајде, ми се свиѓа идејата да си се изнаплачеме :pipi:
 
Член од
26 октомври 2011
Мислења
1.605
Поени од реакции
1.166
Па нема поубава работа од плачењето,
вистина плачете супер е, и тоа редовно да
се практикува, јас го практикувам.
Па кежете го рецептот за редовно плачење :P
 
Член од
26 декември 2008
Мислења
608
Поени од реакции
236
Па кежете го рецептот за редовно плачење :P
Па пуштете некоја добра песна, која ве потсетува на убави моменти, и разговарајте со личност на која се можи да му кажете и кажвајте то, или aко нема таква личност
исто пуштете песна и кажвајте ми на Господ ама искрено и ќе плачите спонтано
 
Член од
26 октомври 2011
Мислења
1.605
Поени од реакции
1.166
Па пуштете некоја добра песна, која ве потсетува на убави моменти, и разговарајте со личност на која се можи да му кажете и кажвајте то, или aко нема таква личност
исто пуштете песна и кажвајте ми на Господ ама искрено и ќе плачите спонтано
Нешто во овој стил
http://www.youtube.com/watch?v=eHZiANxvH8I поточно Француски стил (y) убава е за плачење :place:.
 
Член од
11 јануари 2009
Мислења
722
Поени од реакции
90
Баш кога ја видов темава си се подзамислив :O не памтам кога последен пат сум пуштил солза.
 
Член од
21 ноември 2011
Мислења
2
Поени од реакции
0
Кога за 1 утакмица не фатив 60000 ден или 1000 евра
 
Член од
2 август 2011
Мислења
139
Поени од реакции
44
po riroda sum od tie sto placat megu toa nikogas ne placam pred drugi da me gledaat i da me zafrkavaat placam doma zatvorena vo kupatilo:place:
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.821
Поени од реакции
2.911
а јас последен пат плачев кога ми умре моето куче од старост и истовреме папагалчето ми избега:place:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom