Плачење

stick figure

#MiaSanArsenal
Член од
2 мај 2010
Мислења
4.811
Поени од реакции
3.705
Пооследен пат сум заплачал на видео за Арсенал, а тоа беше пред 3 месеца некаде. :D
Можам да заплачам само за нешто што навистина го сакам, а тоа ми е клубот и фамилијата.
За девојка никогаш не сум плачел, само кога се изнервирам ми иде да ја исплескам по газето. :D
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.610
Не можам да се сетам стварно кога последен пат плачев. Хмм .. Ваљда кога се разведоа моите родители пред 5-6 години.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
1.942
Поени од реакции
1.750
Пред 4 години беше. Целиот свет кој го спознавав го снема. Се сруши. Премногу лоши спомени од тогаш. Седев на школо и ми доаѓаше да плачам. Бев прва смена на школо и дома немаше никој. Си дојдов, си се стуткав во едно ќошенце каде од мал си седам во такви моменти и си се исплакав едно убаво. Не сакам да ме гледаат луѓе како плачам, не поради тоа што тие би го помислиле за мене, туку чувствата за мене се премногу лична ствар.
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
2.522
пред недела дена од прилика. бев болен само што се вратив од одмор ми се насобраа мноогу работи и си пуштив некоја солза така. ептен ми се собраа работи на куп стискав стискав и неможев па си пуштив некоја солза и ми олесни до некаде... највеќе што може да ме натера да плачам се старите добри поминати спомени со друштвото кое за жал го нема веќе никаде.. кој лево кој десно секој свој пат.
 

Belle

A Jedi
Член од
12 април 2009
Мислења
1.006
Поени од реакции
552
Epten retko placam...posleden pat placev koga baba mi umre.....
 
S

smexy

Гостин
Има една узречица татко ми шо ептен му ја поштуем
"Шо кур плачеш, дај да те згазам од ќутек бар да има за шо да плачеш".
Се разбира никад не сум плачел :cool:
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
2.522
Има една узречица татко ми шо ептен му ја поштуем
"Шо кур плачеш, дај да те згазам од ќутек бар да има за шо да плачеш".
Се разбира никад не сум плачел :cool:
хаха респект за узречицата на татко ти и татко ми ми го има ова кажано
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
денеска си пуштив некоја солза, а и ја не знам зошто.
ама добро ми дојде. се прочистив комплет после дооооолго време, а посебно очите ги прочистив.
инаку обично може да ми дојде солза на око ако сум премногу лут или нервозен ама во последно време не успеа некој дотолку да ме налути па мораше сам да се прочистувам :)
 

Belle

A Jedi
Член од
12 април 2009
Мислења
1.006
Поени од реакции
552
Иначе јас најчесто си плачам од нервоза и бес...така си го исфрлам али се осеќам мн ретардирано. Дај кажете дека не сум единствена :D
 

Schürrle

can't be touched
Член од
19 ноември 2008
Мислења
3.020
Поени од реакции
2.059
Како личност сум многу емотивен и нежен ..така да лесно се расплачувам за некој важни работи кој сум ги изгубил или се случиле во мојов живот..
 
Член од
16 декември 2008
Мислења
391
Поени од реакции
125
Хммм ... па јас често си плачам .. еве денес како и претходните 3 дена си плачев и тоа неколку по пати( имав причина) мегутоа сум мнооогу премногу чувствителна личност ( се мразам поради тоа ) и затоа плачам почесто ... ке отидам на одмор плачам за моите, дечко ми ке отиде некаде на 2 дена плачам за него, гледам некој филм каде што другите се смеат јас плачам, се нрвирам плачам, тажна сум плачам, срекна сум плачам :/ btw секоја помош во врсак со ова е добредојдена бидејки мислам дека моите чувства се претерано изразени :/
 
Член од
2 август 2011
Мислења
139
Поени од реакции
44
koga imam pricina za placenje placam da mi olesni samo ne pred decata da me gledaat nesakam da gi zamaram so problemi sakam sto poveke denot da pominuva veselo iako nekogas i nee dojdeno do toa. placam samo noke koga ke zaspijat site vo krevet.
 

Петра П.

насмевка
Член од
16 јануари 2008
Мислења
2.724
Поени од реакции
6.297
Плачам кога ми е тешко или кога гледам дека на некој му е тешко. Ако не се солзите можеби ќе испукам или нервно оболам.. така да не ми е ни срам ни перде си плачам колку сакам !
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.268
Во петокот местевме оградата кај Ристе Смокот. Ко се акнав со чекан 5 кила по палец!!!
плачење!! плачење!! солзи да леат..... Ристе од жал сакаше да ме заколи да не се мачам толку (тој си е многу емотивен , не може да издржи да гледа друг да пати) арно го фатија и кутнаа на земја па ми помина пополека....
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.610
Ристе Смокот ... ВРВ БЕ !!. :pos::pos::pos::pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom