Плачење

Член од
2 август 2009
Мислења
1.739
Поени од реакции
136
Од нервоза, ама не толку често.
 
Член од
13 октомври 2007
Мислења
3.175
Поени од реакции
431
Да плачам ама само во еден случај.
Некогаш ми се ебе ми се плаче ,ако нема ништо на лагер што друго ми останува :toe:
 

RejeCtion.

Chelsea fan
Член од
13 април 2011
Мислења
11
Поени од реакции
1
Последен пат плачев пред 2 месеци и тоа беше на филм , иако пред тоа немав плачено едно добри 2 години ... Филмот се вика "Хачико" , му препорачувам на секој кој сака да се изнаплаче да го гледа филмов :)
 

Strenght

Never Give Up!!
Член од
24 април 2010
Мислења
2.205
Поени од реакции
1.282
Од преголема нервоза.. Ништо друго неможе да ме расплаче..
 
K

kalimer0

Гостин
Немав плачено долго време и денес бев нервозен што сакав да скршам нешто. Реков дека нема да кршам и си седнав на компјутер и така седејќи почнаа солзи да ми течат... Мораше да излезе таа нервоза некако :)
 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
2.701
Поени од реакции
2.910
Немав плачено долго време и денес бев нервозен што сакав да скршам нешто. Реков дека нема да кршам и си седнав на компјутер и така седејќи почнаа солзи да ми течат... Мораше да излезе таа нервоза некако :)
затоа сакам една вреќа да си закачам во соба..
 

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
4.925
Поени од реакции
4.036
Плачењето дел од моето секојдневие али најозблино. Поголем плачко од мене нема.. Филм,нервоза,глупости,музика,спомени.. што и да е многу лесно ме расплачува...Јбг, пичка во душа..
 
Член од
5 април 2007
Мислења
1.608
Поени од реакции
298
Не сум по плачење многу али од кроми као сум плачел еднаш у п..ку матер, крвави ми станаа очите:). Не ми е јасно не капирам као некој од нервози плаче. или крши, мавај или викај али ок - то ти е исто као и со пиењето, некој од мака некој од радост некој од сабајле.
 

Very Nice Girl

Нојс
Член од
25 август 2009
Мислења
1.231
Поени од реакции
159
Заборавив што беше тоа. Дури и кога имам пмс веќе не плачам. Најдобра замена за олеснувачко плачење ( оноа кога збираш нервоза и нели треба да испукаш) е смеење до солзи. Не знам, самото ми доаѓа, за обична глупост, нервите изгледа попуштаат и се смеам како никогаш да не сум се смеела претходно. Исто е чувството како после плачење. Само без главоболки и црвени очи.
 
Д

Дамјан_Amstaff

Гостин
Пред два дена кога брат ми со чекан место шајката да ја погоди палецот ми го расцвета ,не плачев....РИКАВ !
 

iis

Mraf4i
Член од
12 септември 2007
Мислења
432
Поени од реакции
16
Сабајле, но брзо се среди и сега имам насмевка на лицето :)
 
С

Спенсер

Гостин
Ма какво плачење... :) нема шанси

(она као бебе не се рачуна) :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom