Платформа за размена на социјални сигнали (заработи, купи, или размени) за вистински пари.

Член од
24 февруари 2005
Мислења
242
Поени од реакции
50
Текстове малку како топ шоп реклама, но целта е да го ја објасни работата на платформата на по едноставен начин.
Пријатели сакам да ви ја претставам Everve платформата која веќе и официјално е на Македонски јазик.
Единствената платрформа на пазарот за маркетинг услуги од ваков тип. Ќе започнам со најбитните работи а подоле ќе објаснам што како функцинора. Мислам дека многуина од вас ќе ја засакаат како што ја засакав и јас.

Сакаш Instagram Followers? Нема проблем
:)
Сакаш Трафик кон твјата страна? Нема проблем
:)
Сакаш Twitter Retweets? Нема проблем
:)

Сакаш да ја зголеми твојата Телеграм група? Нема проблем
:)
Или пак сакаш повеќе прегледи на YouTube? Нема проблем
:)
Или пак лајкови на твојот YouTube канал?
Или пак сакаш да си малку лош, па да му направиш штета на твојот конкурент и да му пуштиш камања за YouTube Dislikes? Нема проблем
:)
Или пак те нервира некој пост на Вконтакте па сакаш да му пуштиш 1000 репорти?
И сето ова од вистински луѓе?
Да, да, убаво слушнавте од вистински луѓе. Не ботови не глупости.
Во последниов перидо со Андреј и Маријан работевме на пректот Everve кој претставува платформа за споделување на социјални сигнали.
За што станува збор.
Станува збор на платформа која собира активни лица со профили на Инстаграм, YouTube, Twitter, Vikontatki итн од целиот свет и кои своите активнистите ги насочуваат кон кон друтите или кон своите канали!
Засега цената за лајкови, коментари, репорти, прегледи е многу мала значи еден преглед би добиле за 0,0018 центи Евра. или за 1 евро би добиле околу 500 лајкови.
Немате пари сакате лајкови?
НЕМА ПРОБЛЕМ
:)
Можете да извршите активности кон другите членови со што ќе заработите пари и истите пари можете да ги искористите кон вашите социјални медиуми, профили итн!
Ама јас немам потреба од лајкови!
НЕМА ПРОБЛЕМ ПОВТОРНО
:) вие можете да лајкувате, гледате видеа и за тоа ваше сурфање да заработите вистински пари.
Ама јас сакам само услуги не сакам да гледам видеа или да лајкувам.
АМА НЕМА НИКАКОВ ПРОБЛЕМ. со вистински пари можете да ги добиете услугите од платформата.
И уште многу, многу други работи.
Но јас сакам лајкови само од Македонија, без грижа и таа опција е достапна. Ако не сакате да добивате лајкови од било каде имате можност за гео таргетирање. Односно ја одбирате само Македонија и вашата камања ќе се прикажува само во Македонија.
Сите коментари прашања слободно поставете ги. Ќе ви одговорам за сите дилеми.
Исто можете да не најдете на Телеграм Everve Balkan
 
Член од
28 јуни 2015
Мислења
853
Поени од реакции
451
Благодарам за презентирање на платформата.

Сепак, Ви недостасуваат неколку основни, но многу битни работи за привлекување на корисници.

Доколку сакате да ја подобрите платформата - контактирај ме во приватна порака.
 
Член од
15 јануари 2008
Мислења
5.041
Поени од реакции
12.031
Текстове малку како топ шоп реклама, но целта е да го ја објасни работата на платформата на по едноставен начин.
Пријатели сакам да ви ја претставам Everve платформата која веќе и официјално е на Македонски јазик.
Единствената платрформа на пазарот за маркетинг услуги од ваков тип. Ќе започнам со најбитните работи а подоле ќе објаснам што како функцинора. Мислам дека многуина од вас ќе ја засакаат како што ја засакав и јас.

Сакаш Instagram Followers? Нема проблем
:)
Сакаш Трафик кон твјата страна? Нема проблем
:)
Сакаш Twitter Retweets? Нема проблем
:)

Сакаш да ја зголеми твојата Телеграм група? Нема проблем
:)
Или пак сакаш повеќе прегледи на YouTube? Нема проблем
:)
Или пак лајкови на твојот YouTube канал?
Или пак сакаш да си малку лош, па да му направиш штета на твојот конкурент и да му пуштиш камања за YouTube Dislikes? Нема проблем
:)
Или пак те нервира некој пост на Вконтакте па сакаш да му пуштиш 1000 репорти?
И сето ова од вистински луѓе?
Да, да, убаво слушнавте од вистински луѓе. Не ботови не глупости.
Во последниов перидо со Андреј и Маријан работевме на пректот Everve кој претставува платформа за споделување на социјални сигнали.
За што станува збор.
Станува збор на платформа која собира активни лица со профили на Инстаграм, YouTube, Twitter, Vikontatki итн од целиот свет и кои своите активнистите ги насочуваат кон кон друтите или кон своите канали!
Засега цената за лајкови, коментари, репорти, прегледи е многу мала значи еден преглед би добиле за 0,0018 центи Евра. или за 1 евро би добиле околу 500 лајкови.
Немате пари сакате лајкови?
НЕМА ПРОБЛЕМ
:)
Можете да извршите активности кон другите членови со што ќе заработите пари и истите пари можете да ги искористите кон вашите социјални медиуми, профили итн!
Ама јас немам потреба од лајкови!
НЕМА ПРОБЛЕМ ПОВТОРНО
:) вие можете да лајкувате, гледате видеа и за тоа ваше сурфање да заработите вистински пари.
Ама јас сакам само услуги не сакам да гледам видеа или да лајкувам.
АМА НЕМА НИКАКОВ ПРОБЛЕМ. со вистински пари можете да ги добиете услугите од платформата.
И уште многу, многу други работи.
Но јас сакам лајкови само од Македонија, без грижа и таа опција е достапна. Ако не сакате да добивате лајкови од било каде имате можност за гео таргетирање. Односно ја одбирате само Македонија и вашата камања ќе се прикажува само во Македонија.
Сите коментари прашања слободно поставете ги. Ќе ви одговорам за сите дилеми.
Исто можете да не најдете на Телеграм Everve Balkan
Убаво што си превел толкав текст, ама и ако сакаш да привлечеш некого да кликне, потруди се да не звучиш како ТОП ШОП. (и тоа не е се, нема никаков проблем...) Адаптирај го текстот, нека звучи попривлечно.
Ова крајно добронамерно ти пишувам, почитувам кога некој се труди и прави нешто во животов.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.171
Поени од реакции
34.298
Еве, ќе тестирам со 2$ за да ви дадам шанса :)
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.171
Поени од реакции
34.298
Тестирав, веќе втор ден не можам да потрошам повеќе од $1, а имам нарачка за Instagram и Twitter followers.

Едноставно, се' иде многу споро, а тоа се должи најверојатно на малиот број на корисници на платформата. За заработување пари, не се ни надевајте, затоа што сумите за одредена акција се премали. Дури и да оставите броузерот да ви прави се' автоматски, нема да направите повеќе од 1$ неделно (барем во моментов). Јасен ми е концептот, ама треба уште време и созревање, па дури тогаш да ги исполните очекувањата и на закупците и на кликачите.
 
Член од
24 февруари 2005
Мислења
242
Поени од реакции
50
Благодарам за презентирање на платформата.

Сепак, Ви недостасуваат неколку основни, но многу битни работи за привлекување на корисници.

Доколку сакате да ја подобрите платформата - контактирај ме во приватна порака.
Ако сакаш може да ми пишиш во порака, немам против, сепак нема никаква тајна доколку имаш некој предлог слобдно пиши тука со цел и другите да ги видат препораките.
 
Член од
28 јуни 2015
Мислења
853
Поени од реакции
451
Препораките не се од типот 'ставете запирка овде', 'ставете точка таму', и слично...

Се работи за анализа на целиот веб проект, и јасни препораки за работи кои треба да ги имплементирате доколку сте сериозни за развивањето на проектот, и остварување на профит од истиот.

Мојот фидбек би бил за соодветен хонорар.
Консултирај се со соработниците, и ако сте заинтересирани - знаеш како да ме контактираш.
 
Член од
24 февруари 2005
Мислења
242
Поени од реакции
50
Препораките не се од типот 'ставете запирка овде', 'ставете точка таму', и слично...

Се работи за анализа на целиот веб проект, и јасни препораки за работи кои треба да ги имплементирате доколку сте сериозни за развивањето на проектот, и остварување на профит од истиот.

Мојот фидбек би бил за соодветен хонорар.
Консултирај се со соработниците, и ако сте заинтересирани - знаеш како да ме контактираш.
Дечките кои го работат а јас им помагам се Андреј и Марјан. Едниот е Русин другиот Романец. Доколку мислиш дека имаш есенцијални препораки па дури и за надохнада, повели на телеграм #Balkan Everve па бујум понуди им, но како што гледаш ни има некои тајни ни некој од нешто се кририе :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom