Планински Авантури на Канал 5

Член од
9 јуни 2008
Мислења
1.316
Поени од реакции
688
Ги има на тракермк сите досегашни што ги прикажале на ТВ

*не се дозволени торенти*
 

Vespertine

The Ugly Duckling
Член од
22 септември 2009
Мислења
2.860
Поени од реакции
3.294
планински авантури на 20.04. сега у сабота чеплес старт, до караџица планинскиот дом 56 км пешачење можда и више...
 
Член од
24 октомври 2011
Мислења
222
Поени од реакции
224
Одлични се момците, мнигу добро направено, па ако има некој од форум да се организира нешто планирање, кампување во природа кој е љубител на природа,. Поздрав :)
 

Dave

subcomandante
Член од
15 февруари 2008
Мислења
1.663
Поени од реакции
2.946
Одлични се момците, мнигу добро направено, па ако има некој од форум да се организира нешто планирање, кампување во природа кој е љубител на природа,. Поздрав :)
Не знам колку си влезен во ова (опрема, кондиција).....еве ти нешто за викендов!

https://www.facebook.com/events/559707477443745/?ref_newsfeed_story_type=regular

 
Член од
9 јуни 2008
Мислења
1.316
Поени од реакции
688
Кондиција не е проблем, опремата скупа многу :)
 

Dave

subcomandante
Член од
15 февруари 2008
Мислења
1.663
Поени од реакции
2.946
Кондиција не е проблем, опремата скупа многу :)
Дел по дел ќе си ја составуваш....веќе за перидов во кој сме потребна е сериозна опрема за по планиниве...
 
Член од
9 јуни 2008
Мислења
1.316
Поени од реакции
688
Баш Про Спорт цела вечер објавуваат постови на фб со нова опрема, па ќе видиме утре што има, вака има некој интересни работи по пристапни цени,
иначе еве Боби нешто објави од новиве Планински Авантури

Epa bujrum drugarchinja! Eve neshto ne editirano od vtorata sezona, koja za razlika od prvata e znachitelno pokvalitetna, posodrzajna i pozrela! Posakajte ni srekja i uspeh pomegju tursko-indiskite sapunici i shernete ako ne vi e teshko! Blagodarime na dosegashnata podrshka!!!

 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
11.905
Поени од реакции
5.728
Им треба едно вакво Gopro на глава

и додека објаснуваат да бидат малце порелаксирани ,да не држат камера цело време во рака.
 

MARCELLO

Модератор
Член од
15 јули 2007
Мислења
11.905
Поени од реакции
5.728
На која телевизија сега ги даваат ?

На Канал 5 плус одамна не сум ги видел.
 

head

ЧОВЕКОТ СО МАЛО ТЕЛО
Член од
15 септември 2005
Мислења
1.247
Поени од реакции
231
Планински авантури од денес ,20.06.2015 година , на Телма телевизија од 17.40 часот .
Првата епизода само што заврши и можам да кажам .... екстра се :bravobe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom