Исчезнати лица

Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Инспекторката Мери :D

Таа жената во групата имаше пишано дека и се јавила и мајката, а и некоја инспекторка. :D

Sent from my Xiaomi Mi A1 using Tapatalk
 
Член од
28 јануари 2018
Мислења
1.698
Поени од реакции
5.589
Џабе ние овде пишуваме и погаѓаме што е како е.
Јасно е дека има нешто во целава приказна што луѓето не го знаат за да се поклопат работите.
Досега стопати ќе го најдеа и него и колата да го бараше полицијата сериозно,очигледно и тие знаат нешто а не кажуваат.
На секоја патарина има камери,на границите исто можат да видат дали излегол,по телефонот можат да го лоцираат има многу начини.
Друго сомнително е што сите го опишуваат како мирен човек,претходно дека одел на работа,не се коцкал бла бла.
Трета работа го снемува со службена кола баш на денот кога треба да се врати мајкаму од Италија,нели викаа уште бил со некоја девојка да се види,тогаш каде е таа девојка до сега ни еднаш не се изјасни.
Медиумите и телевизиите ништо не кажуваат,освен првиот ден Сител што известија и Милена во нејзина емисија.
До сега имаше и луѓе што викаа дека го виделе,имало пријава дека бил виден со колата како се вози во Драчево,друг вика го видел како јаде тост,сега оваа го видела во Германија.
Ќе видиме што ќе искочи на крајот само сигурен сум дека не е како што вика мајката,дека искочил ноќта и го снемало и му се губи секаков траг.:kafence:
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.507
Поени од реакции
21.280
Прочитајте ги моите постови од претходната страна (заедно со сликите).

Проверив баш сега, ме потсетивте со тоа што прашавте, и ситуацијата според мајката е иста.
"Вратете ми го синчето" е единствено нешто што можете да прочитате.
Нормално, коментарите кои ги имам сликано ги има избришано.

Ептен чудна ситуација.
 
Член од
19 јануари 2019
Мислења
4
Поени од реакции
4
По
Прочитајте ги моите постови од претходната страна (заедно со сликите).

Проверив баш сега, ме потсетивте со тоа што прашавте, и ситуацијата според мајката е иста.
"Вратете ми го синчето" е единствено нешто што можете да прочитате.
Нормално, коментарите кои ги имам сликано ги има избришано.

Ептен чудна ситуација.
Повторно мајката ги има отворено сите постови. Многу чудно што прави пиши бриши или во случајов public/private.
Инаку во еден од постовите мајката наведе пред неколку дена дека во Македонија пристигнала екипа од италијанската емисија Chi’la visto која се занимава со пронаоѓање на исчезнати лица со комплетна екипа на инспектори, детективи и сл.
 
Член од
17 мај 2016
Мислења
3.653
Поени од реакции
4.142
Покрај Пино има уште 3јца исчеснаци веќе неколку дена
 

Syn

^ Фабричка грешка
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.146
Поени од реакции
40.866
Покрај Пино има уште 3јца исчеснаци веќе неколку дена
taa od dracevo zenata ja nasle mrtva vo vardar, kaj novo lisice.
osven ako ne e samoubistvo vo prasanje, sve drugo mi e mnogu sumjivo za nea, majka na 3 deca ako ne se lazam, nemala nikakvi zdravstveni problemi nit pak manifestirala poremetuvanje u psiha, medicinska sestra baska ...
 
Член од
28 јануари 2018
Мислења
1.698
Поени од реакции
5.589
Покрај Пино има уште 3јца исчеснаци веќе неколку дена
Таа жената ја најдоа мртва во Вардар,Даниела мислам се викаше.
Не е најден тој чичкото само и Пино.
Само овде почнувам да се сомневам дека на крај мајката на Пино ќе искочи во право дека полицијата не се замара и не ги ни бара луѓето.
Ете тој чичкото и него веќе го нема 15тина дена.:confused:
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
После 2 масеци нема шанси да не се знае ништо и откако мајката почна да брише објави на фб стана сомнително.
 
Член од
8 јануари 2013
Мислења
5.035
Поени од реакции
12.892
taa od dracevo zenata ja nasle mrtva vo vardar, kaj novo lisice.
osven ako ne e samoubistvo vo prasanje, sve drugo mi e mnogu sumjivo za nea, majka na 3 deca ako ne se lazam, nemala nikakvi zdravstveni problemi nit pak manifestirala poremetuvanje u psiha, medicinska sestra baska ...
Не е самоубиство, прочитав дека се најдени на неа траги од насилство...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom