Пикник во Косово

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
2.522
сите до еден имаат дозвола немој така :smir: коа се собираше оружјето они цело го предадоа :)
Туку ме потсеќа ова на тој вицот "Како шипт..овај албанец крие оружје..."
еден пиштол со него, еден по перница, калаш позади врата, два-три калаши во двор закопани и седум-осум во шума закопани:)
што е сигурно сигурно е:pipi: и оди разоружај ги :pos2:
Многу јасно.. безбедноста пред се! :)
 

AnaMercury

Love is only a feeling...
Член од
30 декември 2007
Мислења
1.097
Поени од реакции
190
:violent1: ОМГ!
Anyway, ги читнав коментарите на youtube, и налетав на еден што ме изнасмеа.
I quote:
This shows how Albanians are still peaceful nation. Sadly they have been mistreated by hyenas all around, likewise Serbs and especially so called "Macedonians" god knows where they come from and who they really are.
:pos::tapp:
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
7.733
Поени од реакции
7.549
Ова не е ништо, одете да видете косовска свадба што е.

Трета светска војна.
 
K

kalimer0

Гостин
Како високо рангиран коментар беше и следниов: damn, even animals behave more civilized than this.
 

L-A-V

who cares? =)
Член од
2 декември 2008
Мислења
477
Поени од реакции
57
а замислете на сунет шо се дешава :tapp:
се сељак до сељак седнале. ta shifsha none, ta shifsha pedere...........добар ми е албанскиов нема што
 

џо!

Фаличниот Ром
Член од
31 октомври 2009
Мислења
519
Поени од реакции
52
Kosovo Firearms Convention 2010...

guesting...shefkjet mandoljin...
 

stick figure

#MiaSanArsenal
Член од
2 мај 2010
Мислења
4.811
Поени од реакции
3.705
а замислете на сунет шо се дешава :tapp:
се сељак до сељак седнале. ta shifsha none, ta shifsha pedere...........добар ми е албанскиов нема што
shjklip ugjub schkat ajvar potshuk schjka! мојо е подобар
 

Human

Explorer
Член од
10 октомври 2009
Мислења
12.086
Поени од реакции
4.731
Овие на видеото педери се? Пошто не видов ниедна жена, а толку многу мажи.... можеби парадираат во своето природно живеалиште - планина и пештера.
Само што некој им дал понапредно оружје.... од кое пак самите ќе се испоубијаат...
 
Член од
18 декември 2009
Мислења
6.125
Поени од реакции
872
Хах што им е работа освен да земат калашников и да пукаат тамо по планините бе... Сигурно кога снемаат муниција се симнуват долу меѓу народот, крадат, па повторно одат во планините, не се знае од каде потекнуваат, легендата вели дека се сеуште меѓу нас... таму по северо-западните делови на Македонија....
Па да не сакаш во сред центар да седнат на клупи и да фатат да пукаат:pos2:
Овој е мадафака, генгста шит, ма ни Рамбо не му е рамен:vozbud: со еден прст:pos2:
abe videte gi ej.. kuznaj na so koka se..:pos2:
Квалитет прва класа брат:pipi:
Овие на видеото педери се? Пошто не видов ниедна жена, а толку многу мажи.... можеби парадираат во своето природно живеалиште - планина и пештера.
Само што некој им дал понапредно оружје.... од кое пак самите ќе се испоубијаат...
Да не сакаш да седат жени со нив во ваков случај???
 

C R E S

Chelsea Fan!
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.515
Поени од реакции
1.266
Лелелеле :) Смешки живи..Повеќе имаат оружје отколку храна :pos2:
 

Мортидо

занаетчија дете
Член од
15 февруари 2009
Мислења
1.874
Поени од реакции
1.087
Овие на видеото педери се? Пошто не видов ниедна жена, а толку многу мажи.... можеби парадираат во своето природно живеалиште - планина и пештера.
Само што некој им дал понапредно оружје.... од кое пак самите ќе се испоубијаат...
Протестираат луѓето Хашим да ги легализира педерските бракови на Косово.

п.с.Кој ќе испука најмногу шаржери добива орден и бубрег лично од Хашим.
 
Член од
16 април 2010
Мислења
2.557
Поени од реакции
1.502
Ова е 10 пати бетер од тие 4цата турци што играат оро на свадба и пукаат со пиштоли.

Овој со калашов "најфраер" испадна. Си слават луѓето бе, Тачи изгледа нема да иде во Хаг, па ја слават предвремената пресуда, а па и ние што им завидуваме па ние што немаме толку оружје како они.

--- надополнето ---

Протестираат луѓето Хашим да ги легализира педерските бракови на Косово.

п.с.Кој ќе испука најмногу шаржери добива орден и бубрег лично од Хашим.
:pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2: :pos2:
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.411
Поени од реакции
42.458
Шо вика еден другар, тука петарда да фрлиш за педер ќе те сметаат.
 
H

HITCH

Гостин
Уф, јако! :pos: Ѕирнете ги коментарите под видеото. (со помош од д-р Гугл оф скрос)

Fuck you!!! Neither of you Don't know how to party!!!!

Only ALBANIAN does.............

artithered 1 day agо
:pos:

Шо вика еден другар, тука петарда да фрлиш за педер ќе те сметаат.
Навистина! :toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom