Пиво Фест во Прилеп 2008 година

Solid

Зона на самракот
Член од
26 август 2007
Мислења
7.172
Поени од реакции
4.132
Inace po povod pivofestot,cenite na hotelskite uslugi vo site hoteli vo pp se za 20% poeftini...Pa izvolte narode!!Se nadevam na dobra zabava!
А може некој да ми даде линк да видам каде има за смештај во Прилеп.
 
Член од
8 август 2008
Мислења
1.309
Поени од реакции
151
a be idam i ja so ekipa od kavadarci i strumica ke bide dobro,sekoa godina idam samo mesto tesko se fasta
 
Член од
5 август 2007
Мислења
3.578
Поени од реакции
2.563
Кажувајте кој че идите за сигурно,да се собериме на една пијанка,да видиме кој сме,зошто сме и до кај сме :):):)
 

OdMitico

Rajko Mitic
Член од
4 мај 2008
Мислења
1.290
Поени од реакции
231
Vrni,ama prevrna..Koj e za v carsija neka se javit...Utre vo 14h sobir pred spomeniko na Aleksandar Makedonski...Koj ne e na rabota neka dojdi..Ce ima besplatni cashi za pivo!!:)(plasticni)....:)
 
Член од
20 март 2007
Мислења
8.493
Поени од реакции
308
Да ве којам во анусо, никој не запали бакла... со никој не се запознав. Шо форумџиии сте?

Иначе убо б еше, се изнапив се изнавеселив, гхо видов Џумерко и то.
 

^Exotic^

Wanderstruck
Член од
25 ноември 2007
Мислења
5.969
Поени од реакции
1.059
Еј вечерва стварно закон вечер.Многу убо си поминав:)
 

Пики

amazing happens
Член од
10 март 2007
Мислења
1.923
Поени од реакции
37
слушам од другари од Прилеп многу јако било вечерва :vozbud:
 

ПрИтИ_гРл

Unforgivable ♥
Член од
6 јуни 2006
Мислења
2.554
Поени од реакции
21
Ооооооооооооооооооооо вечерва беше прав пиво фест! Хахахах.. барем за мене!

:))
 

Devil-King

Пациентот од Бардовци
Член од
3 февруари 2007
Мислења
1.009
Поени од реакции
67
Не беше лоша иако стејџот кај транс беше Like Shit. Танчерките супер беа, музиката супер, не гушеа што е најважно со хаус, туку Psy Транс, голема доза на Дркаџии,селани, и пијани глупаци кои се губеа безнадежно во брзиот и несфатлив ритам за ним, сите мобилните и ги снимаат тангата на танчерката и слично,тепачка по некоја и така помина и таа вечер.
Најтешко срање е шо озвучувањето му е катастрофа. Толку слабо озвучување незнам зашто наместиле стварно,али ептен беше тивко од дома да го земав од Двд-то појако ќе беше.
Толку.
 

*LittLe heart*

*најубави очи-ЗЕЛЕНИ*
Член од
14 јануари 2008
Мислења
751
Поени од реакции
289
Сега само што си дојдов од Прилеп.Јас супер си поминав на пиво фест.Се изнајадов(мн бев гладна дури седнавме ме искорна желудников:wink:),мразам пиво ама испив една чаша онака од мерак,приметив дека Пилева пееше дури се шеткавме покрај штандовите.После застанавме кај танчерките на багери или што и да беа играа скоро голи на тоа ладното,а идиотско беше што одоздоле дечишта ги маваа со шишиња кога ги симнаа се навртеа сите со мобилните како да не виделе девојка малку бедно беше тоа.Многу ладно оваа година измрзнавме ама во глобала убаво беше.:pipi:
А да ќе заборавев абе прилепчани големи фалбаџии биле тоа не сум знаела:toe:
 
D

DeviL_32`

Гостин
а бе закон е пиво фест...многу ми се оде таму...ама препрека школотоооо:tapp:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom