Петиција за Ана-Марија Властимирова

Член од
29 февруари 2012
Мислења
35
Поени од реакции
19

ION

Член од
27 јули 2011
Мислења
460
Поени од реакции
836
А каде ќе бидат доставени гласовите од ваквата петиција? Кому му се потребни 200 регистрации за да и ја додели потребната помош на девојчево????:confused:
 
Член од
29 февруари 2012
Мислења
35
Поени од реакции
19
значи вака,јас нзз ништо за ова,само еден пријател ме замоли да постирам, и напишав така како шо ми е кажано :)
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.814
Поени од реакции
10.947
Делува премногу едноставно, но се надевам ќе заврши работа ова :)
 

M.O.P.

Niggaz were born to kill
Член од
27 јануари 2012
Мислења
1.435
Поени од реакции
1.302
se logirav i neka ozdravi pobrzo devojceto so sreka
 
Член од
9 март 2013
Мислења
1.313
Поени од реакции
580
Што ако овој лаже и регистрирањето го користи за интернет заработка.
Зошто му требаат 200 регистрации за да добие терапија?
Што не отвориат телефон за донации.?
 

Олимпија

Македонија во срцето!!!
Член од
26 март 2008
Мислења
5.624
Поени од реакции
9.146
Што ако овој лаже и регистрирањето го користи за интернет заработка.
Зошто му требаат 200 регистрации за да добие терапија?
Што не отвориат телефон за донации.?
A ako на девојчето навистина му треба помош со петиција?
Ништо не те чини да се регистрираш и да помогнеш, а ако е лага и некој сака да заработи преку нечија болест тогаш да му уплатиме да се лечи.:pipi:
 
Член од
9 март 2013
Мислења
1.313
Поени од реакции
580
A ako на девојчето навистина му треба помош со петиција?
Ништо не те чини да се регистрираш и да помогнеш, а ако е лага и некој сака да заработи преку нечија болест тогаш да му уплатиме да се лечи.:pipi:

Се регистрирав ,но само претпоставувам зошто на ваков начин е потребно нешто што не ни објаснето ниту опишано.Ова е интернет заработка со самата регистрација и посета на страна а тие пари кај одат и колку се потребни нема податок што е еднакво на лага...
 

Олимпија

Македонија во срцето!!!
Член од
26 март 2008
Мислења
5.624
Поени од реакции
9.146

M.O.P.

Niggaz were born to kill
Член од
27 јануари 2012
Мислења
1.435
Поени од реакции
1.302
нека му е на чест со парите што ке ги заработи на болно дете
 
Член од
29 февруари 2012
Мислења
35
Поени од реакции
19
Значи јас немам никаква работа со ова,и погоре напишав то шо ми е кажано,зато нема објаснување шо како зато шо и јас нзз ништо.
 
Член од
8 јуни 2013
Мислења
1
Поени од реакции
0
нека му е на чест со парите што ке ги заработи на болно дете
Ne Se Raboti Za Nikakva Zarabota !!! Jas Sum 1 Bratucet Na Ova Devojce . I E Prvoto Registrirano Devojce So Rett Sindrom ... Mojata Tetka Brka Poveke Raboti I Poveke Pomos .... Nie Site Se Nadevame Deka So Ovie 200 Prijavnici Ke Gi Dobie Ovie 3 Doktori Sto ke Rabotat So Ana-Marija . http://www.indiegogo.com/projects/ana-marija?show_todos=true , Ova E Naredno baranje , No Se Raboti Samo Za Lugje Od Stranstvo , Ako nekoj Znae Kade Moze Da Se Soberat Poveke Lugje Slobodno Neka Pomognat ova E Fejs Profilot Na Tetka mi Pa Neka Kontaktiraat So Nejze : http://www.facebook.com/biljana.vlastimirova
--- надополнето: 11 јуни 2013 во 03:33 ---
Isto Taka Fala Vi Na Site Na Poddrskata , I Fala Vi Za Vasat Humanst !!! :))
 

Why?

Самострел да зеам, да истепам тоа племе
Член од
3 мај 2009
Мислења
2.726
Поени од реакции
2.940
Потпишано.

Се регистрирав ,но само претпоставувам зошто на ваков начин е потребно нешто што не ни објаснето ниту опишано.Ова е интернет заработка со самата регистрација и посета на страна а тие пари кај одат и колку се потребни нема податок што е еднакво на лага...
Не. Change.org e позната страна за петиции, не е од тие спам/скам страни на кои мислиш ти.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom