Песна со стихови (lyrics) и караоке!

Член од
12 март 2009
Мислења
18.954
Поени од реакции
14.558
Член од
12 март 2009
Мислења
18.954
Поени од реакции
14.558
ова и Hush беа главни хитови на игранките во Фажана, 1967 па и до 1970...после почнаа други хитови, па доваѓаше и Тајм на Дадо Топиќ
https://www.youtube.com/watch?v=yxrz00XSOAo
сега приметив. за да се гледа Лириксот на
The Animals "House Of The Rising Sun" on The Ed Sullivan Show

треба Дабл Клик, т.е. да се пушти Ју Тјуб клипот ДИРЕКТНО, не во топикот на форумот....
 
Член од
12 март 2009
Мислења
18.954
Поени од реакции
14.558
liriks na angliski, španski a zvukot e Stereo
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
18.214
Поени од реакции
32.072

дава и самиот ју тјуб текст, ако се притисне „сс“

 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom