Песна со стихови (lyrics) и караоке!

Член од
7 септември 2016
Мислења
20.790
Поени од реакции
36.497

... за време на пандемијава, додека нема музички ангажман, Владимир Блажев - Панчо од бенд дуо ДНК, работел како пица мајстор, браос!

ice_screenshot_20210412-205027.jpeg ice_screenshot_20210412-204836.jpeg ice_screenshot_20210412-204914.jpeg

инаку песнава е топ и ритам и текст, а и пицава не изгледа лошо! :roker:
 

Kaleb

Where we’re going, we don’t need roads!
Член од
15 август 2020
Мислења
393
Поени од реакции
2.948
:facepalm: never google your symptoms...
 
Последно уредено:
Член од
12 март 2009
Мислења
19.968
Поени од реакции
15.989
оригиналот е од Karole King, najdobra izvedba od Tom Jones , ama Engelbert ima Live izvedba i toa so lirics
 
Член од
12 март 2009
Мислења
19.968
Поени од реакции
15.989
Автоматски споено мислење:

 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom