Песна за Mакедонија Пат Мате Сокачар од Вевчани

Член од
5 април 2011
Мислења
1.913
Поени од реакции
923
хахахахха јак е бе што ставате фејспалмови хејтери едни :kuracc:[DOUBLEPOST=1420574460][/DOUBLEPOST]многу ми се допаѓа исто така кога се смешка
и башка сајзеристиве ми се омилени :zver:
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
31.898
Поени од реакции
36.492
Интересна музика, но примитивен текст. За немање струја се протестира, се реагира, се бара помош, а не се прават песни на зезанција:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom