Песна за Шехерезада

T

Tetro

Гостин
Ееееех што ти значи дете од фамилија бреееееее.... мајката соборила рекорд за најголем лимон, а ќеркава полжави ја лигавеле :pos: :pos: :pos:
абе, гранката под дрво паѓа, нели? :cug:
 

gogZ

El pipita!
Член од
15 декември 2008
Мислења
328
Поени од реакции
5
Esad Plavi - Seherezada. :vozbud:
 

Chapstick

Сам свој психолог
Член од
7 август 2009
Мислења
2.986
Поени од реакции
311
Ке може превод?
 
На врв Bottom