Пасворд на Blizoo?

Член од
28 април 2014
Мислења
2
Поени од реакции
0
Да не го знае некој passwordot на каналите на blizoo?
И уште нешо,може лично да се смени...? Фала (y)
 

Scirea

Старата Дама
Член од
4 август 2010
Мислења
20.827
Поени од реакции
54.196
Ова за каналите од 114 па нагоре...? :icon_lol:
 
Член од
6 ноември 2008
Мислења
1.096
Поени од реакции
1.326
Кога сме веќе таму... На Max Tv тие канали се заклучени али не може да се користат ако не се купи тој пакет, јел тако?
 
Член од
20 април 2014
Мислења
247
Поени од реакции
136
Кај мене кога го местеа го ставија 3355, бидејќи деца можеле 0000 да погодат. Само да те информирам пробувај ги во тој формат две со две исти цифри ако 0000 не е :)
 
Член од
8 септември 2011
Мислења
3.661
Поени од реакции
2.618
Темата во општи муабети треба да стои ? :unsure:
 
Член од
13 март 2012
Мислења
476
Поени од реакции
128
Кај мене е годината на активирање.Пробај ако сега си го ставил со 2014
 
Член од
28 април 2014
Мислења
2
Поени од реакции
0
Пробав се,ама пак нејќе... ке го ресетирам така најдобро ќе е ,иначе фала за Одговорите :))
 

Јефто

@JeftoMKD | Јефто™
Член од
30 октомври 2011
Мислења
2.704
Поени од реакции
1.285
Пробај и со 1234 на blizoo, кај мене е тој.
Инаку да, може да се смени, само што ресирвер имаш од blizoo?

ps: мислам дека темава треба да биде споена со темата за дигитална телевизија на blizoo ама тоа е само предлог.
 
На врв Bottom