Парфеми

Член од
7 февруари 2024
Мислења
1
Поени од реакции
0
Здраво, дали знаете од каде можам да набавам арапски маслени миривчиња?
 
Член од
5 август 2023
Мислења
5
Поени од реакции
2
Дали некој има случајно Givenchy Gentleman Boisee EDP, сакам да го купам но го нема во fragrance.mk
 

enzo8

ディックを食べる
Член од
1 октомври 2023
Мислења
97
Поени од реакции
396
Препорака за добар парфем, Kenzo Homme го користам со години ми здосади веќе.
Го пробав Channel Blue ама нешто не ми прави ќејф а сите ми го пофалија.
 
Член од
5 март 2018
Мислења
14.666
Поени од реакции
15.838
Препорака за добар парфем, Kenzo Homme го користам со години ми здосади веќе.
Го пробав Channel Blue ама нешто не ми прави ќејф а сите ми го пофалија.
Dior Sauvage / Prada Carbon
Скоро слични се, подобар машки парфем немам мириснато од овие
 
Член од
26 октомври 2020
Мислења
43
Поени од реакции
26
За порачка пишете ми на инстаграм, пошто слабо го пратам форумот.
www.instagram.com/extravagance_mk

▪Amouage Reflection Man 50ml: 142e

▪JPG Le Male Le Parfum 125ml: 109e

▪Goldfield & Banks Silky Woods 100ml: 130e

▪Goldfield & Banks Blue Cypress 100ml: 105e

▪Goldfield & Banks Pacific Rock Moss 100ml: 115e

▪Goldfield & Banks Sunset Hour 100ml: 105e

▪Goldfield & Banks Desert Rosewood 100ml: 105e

▪Goldfield & Banks Bohemian Lime 100ml: 110e
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
3.180
Поени од реакции
4.927
За порачка пишете ми на инстаграм, пошто слабо го пратам форумот.
www.instagram.com/extravagance_mk

▪Amouage Reflection Man 50ml: 142e

▪JPG Le Male Le Parfum 125ml: 109e

▪Goldfield & Banks Silky Woods 100ml: 130e

▪Goldfield & Banks Blue Cypress 100ml: 105e

▪Goldfield & Banks Pacific Rock Moss 100ml: 115e

▪Goldfield & Banks Sunset Hour 100ml: 105e

▪Goldfield & Banks Desert Rosewood 100ml: 105e

▪Goldfield & Banks Bohemian Lime 100ml: 110e
Ushte Banner i eden Pop-Up fali.:facepalm:
 
Член од
26 октомври 2020
Мислења
43
Поени од реакции
26
Toa shto te ostavaat da se reklamirash na forumov. Jas bi te baniral ili bi ti pratil smetka!
Типично Македонски менталитет, само да се паламудело, требало не требало. Што ти смена тебе во животот што постирав понуда на парфеми во форум за парфеми. Ако не си заинтересирам чисто можиш да игнорираш, има луѓе што му значи да си купат оригинал парфеми на пониски цени.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom