Парфеми

Член од
26 октомври 2020
Мислења
43
Поени од реакции
26

Attachments

Член од
22 август 2016
Мислења
80
Поени од реакции
19
Фраери,на кој парфем од ZARA најмногу се палат жениве? :)
 
Член од
19 март 2011
Мислења
63
Поени од реакции
19
Има ли некои од оние такозвани „тестери“ што е океј страница? Многу пари се тие што ги сакам, дури и декантите-а ќе добијам многу малку милилитри.
 
Член од
16 април 2014
Мислења
7.055
Поени од реакции
11.023
Не знам дали сум прашал порано. Фрагранс мк оргинални се парфемиве? Или некоја јака копија?
Во последно се појавија високо квалитетни копии на пазаров, за по 25-40 евра. Да не си бичат такви?

@Psyside
 

y2k

Член од
4 октомври 2022
Мислења
666
Поени од реакции
1.101
Не знам дали сум прашал порано. Фрагранс мк оргинални се парфемиве? Или некоја јака копија?
Во последно се појавија високо квалитетни копии на пазаров, за по 25-40 евра. Да не си бичат такви?

@Psyside
Оригинални се
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.719
Поени од реакции
18.456
Не знам дали сум прашал порано. Фрагранс мк оргинални се парфемиве? Или некоја јака копија?
Во последно се појавија високо квалитетни копии на пазаров, за по 25-40 евра. Да не си бичат такви?

@Psyside
Не постојат високо квалитетни копии, и да оргинал се
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.608
Поени од реакции
11.149


Следен овој, повеќе време го меркам и нема фри шоп на кој не сум го мириснал :icon_lol:
Го користел некој?
 
Член од
7 декември 2021
Мислења
1.140
Поени од реакции
5.688
Член од
6 септември 2007
Мислења
8.082
Поени од реакции
8.130
Има ли некои од оние такозвани „тестери“ што е океј страница? Многу пари се тие што ги сакам, дури и декантите-а ќе добијам многу малку милилитри.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom