Парфеми

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.644
Поени од реакции
18.293
Na https://luxdecantsmk.com/
Dodadov aktiven popust od 15% koj ke trae 10 dena na CELA niche kolekcija, voedno I fantasticni noviteti od tipot na,

Chanel - Coromandel

Chanel - Allure Sensuelle

Amouage - Overture

Amouage - Ashore

Parfums De Marley - Delina

House of Oud - Almond Harmony

kodot za popoust e N15 se vnesuva vo kosnica

Kako I sekogas stojam na rasploaganje za soveti, prasanja, ili parfemski muabeti bez nikakva obvrska da se kupi bilo sto, mozete da me kontaktirate na brojot koj e naveden na stranata, Viber, ili preku pm, pozdrav.
 
Член од
26 октомври 2020
Мислења
23
Поени од реакции
16
Здраво дечки и девојки. Имам неколку новитети за престојната сезона и достапни за деканти од 10/20/30мл.

За целосна понуда на деканти од 100% оригинални парфеми повелете на линкот: https://ddekant.com/index.php/shop/?orderby=date

Сите деканти се припремаат непосредно пред испорака, во високо квалитетни стаклени шишиња во алуминиумска опаковка од 10/20/30мл, со цел да вашиот декант биде заштитен од светлина и надворешни влијанија. Повеќе инфо нa www.instagram.com/ddekant.extravagance.

Имајте убав ден,
Димитар
 
Член од
7 јуни 2018
Мислења
73
Поени од реакции
57
Имам сменето многу парфеми, многу. Едни од подобрите според мене се, Boss scent, Mont Blanc LEGEND, Lacoste essential. И можам да кажам дека според мене Sauvage dior е најдоброто нешто што постои, дефинитивно без дилеми ;)
 

k3b

Член од
17 декември 2010
Мислења
2.808
Поени од реакции
4.280
Имам сменето многу парфеми, многу. Едни од подобрите според мене се, Boss scent, Mont Blanc LEGEND, Lacoste essential. И можам да кажам дека според мене Sauvage dior е најдоброто нешто што постои, дефинитивно без дилеми ;)
Bez dilemi broj 1 :pos: :pos:
 
Член од
7 јуни 2018
Мислења
73
Поени од реакции
57
Overused е.Неуникатен.
како и да е, сакам да кажам многу добар мирис има, некако како посебен од останатите. Незнам ти кое мислење го имаш, и што препорачуваш да пробам (купам)
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.644
Поени од реакции
18.293
како и да е, сакам да кажам многу добар мирис има, некако како посебен од останатите. Незнам ти кое мислење го имаш, и што препорачуваш да пробам (купам)
Воопшто не е посебен
 
Член од
15 јуни 2013
Мислења
1.624
Поени од реакции
2.447
како и да е, сакам да кажам многу добар мирис има, некако како посебен од останатите. Незнам ти кое мислење го имаш, и што препорачуваш да пробам (купам)
Нема маж на планетава што се нема барем еднаш намирисано со Саваж. Поарно купи Бондаж. :D
Последно овие два ги купив и ми се допаѓаат.


Булгарито ненормално трае кога ќе се напарфемишем.
 
Член од
11 јуни 2021
Мислења
262
Поени од реакции
585
Предложете некој оргинал машки парфем, ама да не е со некој јак мирис.
 
Член од
22 јануари 2012
Мислења
652
Поени од реакции
421
Нема маж на планетава што се нема барем еднаш намирисано со Саваж. Поарно купи Бондаж. :D
Последно овие два ги купив и ми се допаѓаат.


Булгарито ненормално трае кога ќе се напарфемишем.
A SpiceBomb Extreme kako e? Se mislam megju nego i TF Ombre Leather za zimava
 

Kajgana Shop

На врв Bottom