Парфеми

Член од
15 јуни 2013
Мислења
1.593
Поени од реакции
2.386
како и да е, сакам да кажам многу добар мирис има, некако како посебен од останатите. Незнам ти кое мислење го имаш, и што препорачуваш да пробам (купам)
Нема маж на планетава што се нема барем еднаш намирисано со Саваж. Поарно купи Бондаж. :D
Последно овие два ги купив и ми се допаѓаат.


Булгарито ненормално трае кога ќе се напарфемишем.
 
Член од
11 јуни 2021
Мислења
259
Поени од реакции
562
Предложете некој оргинал машки парфем, ама да не е со некој јак мирис.
 
Член од
22 јануари 2012
Мислења
652
Поени од реакции
421
Нема маж на планетава што се нема барем еднаш намирисано со Саваж. Поарно купи Бондаж. :D
Последно овие два ги купив и ми се допаѓаат.


Булгарито ненормално трае кога ќе се напарфемишем.
A SpiceBomb Extreme kako e? Se mislam megju nego i TF Ombre Leather za zimava
 
Член од
24 ноември 2020
Мислења
2
Поени од реакции
2
Продавам: Spicebomb Extreme 90 ml edp (87-88 ml full) тестер, винтиџ бач од јуни 2016-та година

Цена: 120 €

20221006_164459.jpg 20221006_164246.jpg 20221006_164209.jpg 20221006_164224.jpg
Автоматски споено мислење:

A SpiceBomb Extreme kako e? Se mislam megju nego i TF Ombre Leather za zimava
Супер парфем. Би рекол еден од најдобрите дизајнери на денешницата.
Додуша верзијава што ја имам јас и што ја продавам е постара (види го постот погоре) и повеќе делува како ниш парфем, бидејќи е доста позачинет, поконцентриран, потежок и потраен парфем во споредба со реформулациите од последните приближно 3 години.
 
Последно уредено:
Член од
22 јануари 2012
Мислења
652
Поени од реакции
421
Продавам: Spicebomb Extreme 90 ml edp (87-88 ml full) тестер, винтиџ бач од јуни 2016-та година

Цена: 120 €

Прегледај го приврзокот 348426Прегледај го приврзокот 348427Прегледај го приврзокот 348428Прегледај го приврзокот 348429
Автоматски споено мислење:


Супер парфем. Би рекол еден од најдобрите дизајнери на денешницата.
Додуша верзијава што ја имам јас и што ја продавам е постара (види го постот погоре) и повеќе делува како ниш парфем, бидејќи е доста позачинет, поконцентриран, потежок и потраен парфем во споредба со реформулациите од последните приближно 3 години.
Nishto, ke ostavam za sleden pat :) Za zimava zemav Afnan - 9pm (Ultra Male flanker) a za cela godina Bleu De Chanel parfum najverojatno
 
Член од
13 јануари 2015
Мислења
729
Поени од реакции
191
Armaf cdni edp 200ml - каде го има во Скопје да се купи со најдобра цена?
 
Последно уредено:
Член од
2 мај 2006
Мислења
131
Поени од реакции
83
Продавам: Spicebomb Extreme 90 ml edp (87-88 ml full) тестер, винтиџ бач од јуни 2016-та година

Цена: 120 €

Прегледај го приврзокот 348426Прегледај го приврзокот 348427Прегледај го приврзокот 348428Прегледај го приврзокот 348429
Автоматски споено мислење:


Супер парфем. Би рекол еден од најдобрите дизајнери на денешницата.
Додуша верзијава што ја имам јас и што ја продавам е постара (види го постот погоре) и повеќе делува како ниш парфем, бидејќи е доста позачинет, поконцентриран, потежок и потраен парфем во споредба со реформулациите од последните приближно 3 години.
Брате не можеш да продаваш користен парфем, башка тестер по цена од 120 евра, кога може да го купиш за 100 евра. btw во групата парфемска заедница на Виктор овој парфем можеш да го најдеш и по цена од 80 евра. Зошто некој би земал тестер и би го платил 120 евра, кога оригиналната верзија на парфемот чини 100 евра...
 
Член од
13 јануари 2015
Мислења
729
Поени од реакции
191
Le perfumerie Bitola - некој искуство со нив??
Продаваат Armaf cdni дупло поефтино, а тврдат дека е оригинал.
и ако може некој да ми каже од каде можам да го најдам најефтино. Дали го има на фри шоп?
 

Lux

Inglourious
Член од
25 октомври 2010
Мислења
1.189
Поени од реакции
888
Декант од Stephane Umbert Lucas - Mortal skin?
 

Major Tom

Politically Incorrect
Член од
11 август 2016
Мислења
1.440
Поени од реакции
5.698
Другари извинете шо ке наспамам со слики ама ако може некој да помогне. Најдов голем попуст онлајн сеа околу BF па ако може некој да сугерира шо да зеам. IMG_20221109_191201.jpg
IMG_20221109_191224.jpg

IMG_20221109_191353.jpg
IMG_20221109_191312.jpg
IMG_20221109_191408.jpg
IMG_20221109_191424.jpg
IMG_20221109_191336.jpg
 

Attachments

Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom