Парфеми

k3b

Член од
17 декември 2010
Мислења
2.670
Поени од реакции
4.157
Кај комшиите...Штета вакво нешто да се пропушти. TF на 50% цела колекција


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
25 декември 2018
Мислења
437
Поени од реакции
313
Tom Ford ретко скоро да не дава попуст на нивните парфеми .... уште ме боли срцево што лупнав толку за BO 100ml
 
Член од
25 декември 2018
Мислења
437
Поени од реакции
313
Другари да не знае некој каде може да се набави Armaf Club de Nuit Intense Man во Македонија ???
 
Член од
16 октомври 2020
Мислења
1
Поени од реакции
0
Zdravo na site. Me interesira dali nekade vo Mk moze da se najde parfemot Valentina by Valentino? 375x500.12770.jpg
I isto me interesira dali Eliksir ima sansa da prodavaat fejk? Bidejki za Schatzi imav slusnato deka fejk prodavale ..
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
9.659
Поени од реакции
3.220
Како да се познае копија на тестер?
По шишето некако дали има начин...?
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
17.645
Поени од реакции
16.804
Како да се познае копија на тестер?
По шишето некако дали има начин...?
Линк?

Најлесен начин, цена.

Тестерите се околу 10-30% максимум поефтини, кај нас се по 800-1200 копија 100% фејк.
Автоматски споено мислење:

I isto me interesira dali Eliksir ima sansa da prodavaat fejk? Bidejki za Schatzi imav slusnato deka fejk prodavale ..
Не и не.
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
6.305
Поени од реакции
5.235
Член од
9 септември 2020
Мислења
33
Поени од реакции
25
Како да се познае копија на тестер?
По шишето некако дали има начин...?
vnatre toa plasticnoto cevce sto e treba da e pravo ako e izvitano znaci deka e fejk. na orginalni parfemi pravo stoi. najcesto po toa ke primetish. i po miris isto sosoema drug e.
 
На врв Bottom