Паралија или Олимпик бич?

Член од
8 јануари 2012
Мислења
7.805
Поени од реакции
8.989
Vo Paralija se odi ili so mali deca ili ako e nekoj šoping manijak...
 
Член од
20 јуни 2016
Мислења
257
Поени од реакции
120
Дечки уплатив за Јули за Паралија се ок но како да се снајдам за превоз да не знае некој некоја агенција што има превоз од Ск
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
9.822
Поени од реакции
3.373
Дечки уплатив за Јули за Паралија се ок но како да се снајдам за превоз да не знае некој некоја агенција што има превоз од Ск
Имаш милион групи на фејсбук.
Имаш за туристички агенции, На одмор во Грција група, во било која да прашаш ќе ти одговорат. Лично јас не знам која агенција би вршела само превоз до местото. Освен некој приватно што си вози до таму.
 
Член од
17 јануари 2011
Мислења
567
Поени од реакции
380
Дечки уплатив за Јули за Паралија се ок но како да се снајдам за превоз да не знае некој некоја агенција што има превоз од Ск
Сите агенции кои имат закупи возат таму, Атлантис, Јк Травел итн итн.. ;)
 
Член од
12 март 2009
Мислења
15.831
Поени од реакции
10.708
Имаш милион групи на фејсбук.
Имаш за туристички агенции, На одмор во Грција група, во било која да прашаш ќе ти одговорат. Лично јас не знам која агенција би вршела само превоз до местото. Освен некој приватно што си вози до таму.[/QUOTE
имаше и агенции што нудат и само превоз... Мене друго не ми е јасно, зошто не се воспостави железничко поврзување, не само Олимпискиот дел туку и за Волос, Евиа, Атина ??
 
Член од
20 јуни 2016
Мислења
257
Поени од реакции
120
имаше и агенции што нудат и само превоз... Мене друго не ми е јасно, зошто не се воспостави железничко поврзување, не само Олимпискиот дел туку и за Волос, Евиа, Атина ??
јас во сите можни агенции прашав сите ми рекоа дека превоз има само за туе што имаат и орестиј преку нив
 
Член од
21 јуни 2018
Мислења
448
Поени од реакции
188
имаше и агенции што нудат и само превоз... Мене друго не ми е јасно, зошто не се воспостави железничко поврзување, не само Олимпискиот дел туку и за Волос, Евиа, Атина ??
Колку пари за патарини треба за до Евиа?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom