Пазарете се тука!

Член од
30 декември 2007
Мислења
29
Поени од реакции
1
Sony erikson k750i (moj,prv sopstvenik) i Sony Erikson k510i (nejzin:smir:,prv sopstvenik)bi gi dal za nesto podobro-SE 810i,ili nesto drugo, od Sony Erikson da e,ama novo ! 2 za 1 !
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.098
Поени од реакции
1.885
Кажи цена за во кеш ?

дајте нешто пишете што ви е вишак по дома ... може и со расипана камера нешто такво ... ми треба за мене
 
Z

ZeroStyle

Гостин
Абе се продава по мобилариве тоа џекчето кај што се приклучува пуњач, усб кабел на к750и да си го сменам сакам?Изглеа расипано е едвај фаќаат кабелчињава. Го чистам ама џабе пак утредента тапа. Секој ден се полошо и полошо.
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.098
Поени од реакции
1.885
Абе се продава по мобилариве тоа џекчето кај што се приклучува пуњач, усб кабел на к750и да си го сменам сакам?Изглеа расипано е едвај фаќаат кабелчињава. Го чистам ама џабе пак утредента тапа. Секој ден се полошо и полошо.
Се продава и се мења ... ќе ти понудат утре

бајдвеј кул аватар :helou:
 

Necrophilia

Optimal Сasual Dating - Authentic Ladies
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
Абе се продава по мобилариве тоа џекчето кај што се приклучува пуњач, усб кабел на к750и да си го сменам сакам?Изглеа расипано е едвај фаќаат кабелчињава. Го чистам ама џабе пак утредента тапа. Секој ден се полошо и полошо.
200 денари, без монтажа.
 
Член од
30 декември 2007
Мислења
29
Поени од реакции
1
Кажи цена за во кеш ?

дајте нешто пишете што ви е вишак по дома ... може и со расипана камера нешто такво ... ми треба за мене
8000 денари двата телефони со комплет дополнителна опрема.К750i е со 128 мб sd мемориска картичкаа
 
Член од
24 јули 2008
Мислења
21
Поени од реакции
0
menuvam nokia n95 obi4na (telefonot e so kutija i site potrebni raboti) za iphone 8 gb(pozelmo bi bilo i toj da e so kutija :) ) dokolku ijma nekoj zainteresiran dobro bi bilo
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.098
Поени од реакции
1.885
Продавам T-Mobile MDA Touch ОДЛИЧНО СОЧУВАН, ФУЛ ОПРЕМА

Телефонот е во одлична состојба со опрема: полнач, USB кабел, 2 гига мемориска картичка, упатства на македонски.

Цена за во кеш фиксна (последна) 160 евра ... или за замена по договор.

Телефонот е декодиран и работи на сите мрежи ... купен е од Т-Мобиле од скопје и беше кодиран само на нивна мрежа.

Има инсталирано доста програми како: Office (Word, excel, power point), Acrobat reader (PDF), Skype, messenger, windows media player, Zip, internet explorer, DivX player, eset anti-virus, paint, You tube player, google maps со мапи на скопје, македонија ... самата програма симнува ... и уште многу други програми и функции како на iPhone.

За повеќе спецификации КЛИКНИ МЕ



 

doti4nata

Drama Queen
Член од
25 септември 2005
Мислења
3.390
Поени од реакции
35
Ако има заинтересирани за Сони Ериксон w580, една година користен. Дугмињата му се пукнати и шушти звучникот, поправка на тоа е 400 денари. Значи ако некој се разбира у мобилни и може да си го среди и користи слодобно нека ми пише тука порака, за цена ќе се договориме. А и моторола неотворени два пара слушалки ако сака некој нека ми се обрати.
 
Член од
13 август 2008
Мислења
827
Поени од реакции
101
Ако има заинтересирани за Сони Ериксон w580, една година користен. Дугмињата му се пукнати и шушти звучникот, поправка на тоа е 400 денари. Значи ако некој се разбира у мобилни и може да си го среди и користи слодобно нека ми пише тука порака, за цена ќе се договориме. А и моторола неотворени два пара слушалки ако сака некој нека ми се обрати.
jas sim zainteresiran kazi kolku i sto drugo ne raboti
 
Член од
12 ноември 2008
Мислења
14
Поени од реакции
0
Nokia e 65. Eden mesec e koristena , so sekakvi programi skype msn... ako saka nekoj da ja kupi neka pisi :):pop: 180 evra
 

Kajgana Shop

На врв Bottom