Пазарете се тука!

Член од
1 април 2017
Мислења
255
Поени од реакции
42
Го продавам својот iPhone 8 Plus 64gb, прв корисник, цело време користен со маска, скоро и да нема ниедна гребнатинка.
Софтверски е на последниот update.
Со него доаѓа полнач и две маски
Долу има и слики.
Цена:250ЕУРBump
 

ToXic_

Booyah!
Член од
19 март 2009
Мислења
267
Поени од реакции
186
Продавам Samsung A12 нов уште е во кутија спакуван пуштен е само еднаш да се види екранот подлега под гаранција на А1. Гледам во Анхоч е 9900, така да би го дал за 9000.
 

HristijanWR10

Bryan Kearney
Член од
11 април 2012
Мислења
10.732
Поени од реакции
20.395
Продавам Huawei Mate 20 Pro 128 GB купен од T-Mobile. Ја има уште кутијата, оригиналниот полнач, без слушалки.
Цена 15 500. (Има простор за договор)
 
Последно уредено:
Член од
14 мај 2009
Мислења
156
Поени од реакции
73
Продавам користен Xiaomi Mi A3 боја Onyx Black со AOSP (Android One) купен 02.2020 година од А1 со преостаната гаранција уште два и пол месеци.

Ситни гребаници на предното стакло без пукнатини.

Battery Health 84% (Wear Level 16%).

Локација Скопје, може договор за праќање со карго.

Цена: 5.500 денари.
 

Azriel

Simple Man
Член од
6 октомври 2008
Мислења
1.792
Поени од реакции
1.714
Купувам Ајфон 12/12про 128гб сочуван. Понуди по ПП. :)
 
Член од
26 ноември 2017
Мислења
12
Поени од реакции
2
Некој да понуди чиста размена имам Galaxy s7 со стаклена фолија и гумена маска предност (Xperia,Galaxy,LG), телефонот е буквално нов по можност Скопје поздрав :)
 

Attachments

Член од
3 ноември 2009
Мислења
3.805
Поени од реакции
18.791
Продавам Huawei P30 128GB 8GB RAM, 2 години стар купен од Нептун, сочуван без оштетувања на екранот и на задниот дел, користен цело време со заштитно предно стакло и маска. Има два слота за сим картички, работи супер без кочење, со оригинален полнач.

Кој е заинтересиран нека ми пише ПП.
 

Azriel

Simple Man
Член од
6 октомври 2008
Мислења
1.792
Поени од реакции
1.714
Продавам Самсунг С21 фантом греј купен од Телеком со една година гаранција.

Телефонот е без никакви надворешни оштетувања и е строго користен во заштитна маска.

Цена: 28.000 денари.
 

Attachments

Последно уредено:
Член од
18 септември 2014
Мислења
826
Поени од реакции
746
Продавам Самсунг С21 фантом греј купен од Телеком со една година гаранција.

Телефонот е без никакви надворешни оштетувања и е строго користен во заштитна маска.

Цена: 28.000 денари.
За тие пари има нов во кутија S21 FE што има подобар чипсет, подобри перформанси и скоро идентична камера.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom