Пазарете се тука!

Azriel

Simple Man
Член од
6 октомври 2008
Мислења
1.792
Поени од реакции
1.714
Купувам Ајфон 12 про 128гб нов,половен (нормално сочуван). По можност графит или пацифик блу боја.

Ако е некој и за замена за С21 Галакси :)
 
Член од
1 април 2017
Мислења
255
Поени од реакции
42
Продавам iPhone 6s, телефонот е буквално како нов, цело време користен со маска.
Софтверски е на последниот update.
Цена:5200 ден официјална но може да се договориме. Телефон: 074203693 E2FBC942-5B62-46CE-8205-3BB23068590D.jpeg B31B3910-F007-4AF2-9F19-011CA4E69FD3.jpeg EF4E6A63-A5D6-49C7-A4DB-A4D24DC82A83.jpeg 73F6159D-C878-44D3-8FE4-19AC98AFAE41.jpeg
 
Член од
1 април 2017
Мислења
255
Поени од реакции
42
Продавам iPhone 6s, телефонот е буквално како нов, цело време користен со маска.
Софтверски е на последниот update.
Цена:5200 ден официјална но може да се договориме. Телефон: 074203693Прегледај го приврзокот 312056Прегледај го приврзокот 312057Прегледај го приврзокот 312058Прегледај го приврзокот 312059
Новата цена е 4500ден
 
Член од
30 август 2015
Мислења
10
Поени од реакции
4
Според вас која цена би бил Xiaomi Mi A3 2 години стар ама сочуван како нов без знаци на користење во фулл пакување?
 
Член од
7 јуни 2011
Мислења
3.749
Поени од реакции
2.579
Другар 5500 ми даваат одма да го дадам, мене ни ми се дава под 6000 зошто гледам по огласи какви кршови има ги продаваат по 7000-8000
Многу е друже.. А по огласи можат да бараат и милионче.. Ќе им седат по фиоки..
 
Член од
1 април 2017
Мислења
255
Поени од реакции
42
Продавам iPhone 6s, телефонот е буквално како нов, цело време користен со маска.
Софтверски е на последниот update.
Цена:5200 ден официјална но може да се договориме. Телефон: 074203693Прегледај го приврзокот 312056Прегледај го приврзокот 312057Прегледај го приврзокот 312058Прегледај го приврзокот 312059
Нова цена 3500ден
 
Член од
1 април 2017
Мислења
255
Поени од реакции
42
Го продавам својот iPhone 8 Plus 64gb, прв корисник, цело време користен со маска, скоро и да нема ниедна гребнатинка.
Софтверски е на последниот update.
Со него доаѓа полнач и две маски
Долу има и слики.
Цена:250ЕУР 

-Rubik-

>>{- _ -}<<
Член од
31 октомври 2009
Мислења
315
Поени од реакции
101
Продавам нов Samsung A03s, 3/32, земен од А1 пред 5 дена. 7500 денари.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom