Пазарете се тука!

-Rubik-

>>{- _ -}<<
Член од
31 октомври 2009
Мислења
314
Поени од реакции
101
Продавам Samsung A5 2017, треба микрофон да се смени само, другото си е ок, 4200 ден.
 
Член од
20 февруари 2007
Мислења
77
Поени од реакции
8
Се продава нов А1 Alpha 20 .
Перформанси :
4GB RAM

6.22 '' V notch HD+ display (720 X 1520) 19:9

48MP + 8MP + 2MP задна камера + 8MP предна камера

8-јадрен процесор

4000 mAh

Гаранција 3 год.
 

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.278
Поени од реакции
2.256
Се продава нов А1 Alpha 20 .
Перформанси :
4GB RAM

6.22 '' V notch HD+ display (720 X 1520) 19:9

48MP + 8MP + 2MP задна камера + 8MP предна камера

8-јадрен процесор

4000 mAh

Гаранција 3 год.
Цена за кеш?
 

-Rubik-

>>{- _ -}<<
Член од
31 октомври 2009
Мислења
314
Поени од реакции
101
Продавам Honor Band 4, користен 1 година, со 2 ремчиња и адаптер за полнење, 1000 ден.
 
Член од
19 септември 2010
Мислења
118
Поени од реакции
7
Prodavam Samsung J7 2016. Koristen so zastitno staklo i case. Telefonot e kako nov. 5000den
 
Член од
12 септември 2008
Мислења
303
Поени од реакции
34
S8 galaxy

Козметички: 10/10

Доаѓа со кутија и се што има во неа БЕЗ слушалките.
2 заштитни (ако се пронајде третата ќе има 3 ) маски, женска боја, праска, розева или слично не знам точна боја.

Батерија држи ден, активно користење.
Може да се отклучи за сите мрежи и истото ќе биде направено од моја страна на ваше барање со код добиен од Телеком.
Burn in според мене нема (од тоа што прочитав на нет што е ) ама при средба ако сметате дека има не значи дека мора да се купи.
Не е дуал.

10.500
 
Член од
8 февруари 2009
Мислења
3.798
Поени од реакции
1.219
Продавам Iphone X 256GB, го користам 1 година, лани го купив од Америка. Телефонот работи на сите мрежи и е во перфектна состојба. Со него давам плус 3 заштитни стакла и 4 маски исто купени од Америка. Заинтересирани ПП.

iphonex256gb.jpg 292934.jpg iphone-10-back-panel-696x391.png
 
На врв Bottom