Пазарете се тука!

-Rubik-

>>{- _ -}<<
Член од
31 октомври 2009
Мислења
314
Поени од реакции
101
Продавам Samsung A5 2017, треба микрофон да се смени само, другото си е ок, 4200 ден.
 
Член од
20 февруари 2007
Мислења
77
Поени од реакции
8
Се продава нов А1 Alpha 20 .
Перформанси :
4GB RAM

6.22 '' V notch HD+ display (720 X 1520) 19:9

48MP + 8MP + 2MP задна камера + 8MP предна камера

8-јадрен процесор

4000 mAh

Гаранција 3 год.
 

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.285
Поени од реакции
2.264
Се продава нов А1 Alpha 20 .
Перформанси :
4GB RAM

6.22 '' V notch HD+ display (720 X 1520) 19:9

48MP + 8MP + 2MP задна камера + 8MP предна камера

8-јадрен процесор

4000 mAh

Гаранција 3 год.
Цена за кеш?
 

-Rubik-

>>{- _ -}<<
Член од
31 октомври 2009
Мислења
314
Поени од реакции
101
Продавам Honor Band 4, користен 1 година, со 2 ремчиња и адаптер за полнење, 1000 ден.
 
Член од
19 септември 2010
Мислења
118
Поени од реакции
7
Prodavam Samsung J7 2016. Koristen so zastitno staklo i case. Telefonot e kako nov. 5000den
 
Член од
12 септември 2008
Мислења
310
Поени од реакции
43
S8 galaxy

Козметички: 10/10

Доаѓа со кутија и се што има во неа БЕЗ слушалките.
2 заштитни (ако се пронајде третата ќе има 3 ) маски, женска боја, праска, розева или слично не знам точна боја.

Батерија држи ден, активно користење.
Може да се отклучи за сите мрежи и истото ќе биде направено од моја страна на ваше барање со код добиен од Телеком.
Burn in според мене нема (од тоа што прочитав на нет што е ) ама при средба ако сметате дека има не значи дека мора да се купи.
Не е дуал.

10.500
 
Член од
8 февруари 2009
Мислења
3.814
Поени од реакции
1.247
Продавам Iphone X 256GB, го користам 1 година, лани го купив од Америка. Телефонот работи на сите мрежи и е во перфектна состојба. Со него давам плус 3 заштитни стакла и 4 маски исто купени од Америка. Заинтересирани ПП.

iphonex256gb.jpg 292934.jpg iphone-10-back-panel-696x391.png
 

davidko

VR|46
Член од
9 декември 2009
Мислења
104
Поени од реакции
17
Здраво дечки , продавам iPhone 12 64 GB Black нов комлетна кутија со Apple гаранција до 21 Октомври 2021. Работи на сите мрежи , цената му е 720 евра кој е заинтересиран нека пиши пп ќе му испратам и слики.
 

KaZaN89

шуруп мајстор
Член од
2 јуни 2006
Мислења
193
Поени од реакции
25
Здраво дечки.

Продавам Redmi Note 9s, 4/64GB. Aurora Blue. Телефонот е користен само неколку дена и е практично нов. Беспрекорно сочуван, без знаци на користење. Гаранција до 15.12.2022.

10.000 ден.

Продавам Xiaomi Mi 9T Pro, 6/128GB. Carbon Black, одлично сочуван, без физички оштетувања. Нема гребаници, користен уште од прв ден со заштитна фолија/маска. Под гаранција до 07.01.2022

16.000 ден.

Sent from my Mi 9T Pro
 

Vargo _online

プレイステーション3
Член од
1 мај 2010
Мислења
483
Поени од реакции
55
Продавам Iphone X 256GB, го користам 1 година, лани го купив од Америка. Телефонот работи на сите мрежи и е во перфектна состојба. Со него давам плус 3 заштитни стакла и 4 маски исто купени од Америка. Заинтересирани ПП.

Прегледај го приврзокот 281154Прегледај го приврзокот 281155Прегледај го приврзокот 281156
Ако може цена во ПП
 

ice_cube

The SexX.
Член од
16 јули 2008
Мислења
2.237
Поени од реакции
306
Купувам iPhone 11 Pro 256GB, понудете
Продавам iPhone 8 Plus 256GB состојба 9/10, инфо ПП
 

Kajgana Shop

На врв Bottom