Пазарете се тука!

Член од
22 август 2013
Мислења
149
Поени од реакции
48
Купувам Samsung Galaxy S20+, пожелно од Телеком.

Да е одлично сочуван, целосно пакување и важечка (локална) гаранција.

Понуди тука или ПП.

П.С. имал некој искуство со МобиКом од Битола? Имаат убави цени (42.000 е S20+) и 2 годишна гаранција. Како се во тој поглед, уважување на гаранција, услуга и слично?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
6.908
Поени од реакции
1.772
Купувам Samsung Galaxy S20+, пожелно од Телеком.

Да е одлично сочуван, целосно пакување и важечка (локална) гаранција.

Понуди тука или ПП.

П.С. имал некој искуство со МобиКом од Битола? Имаат убави цени (42.000 е S20+) и 2 годишна гаранција. Како се во тој поглед, уважување на гаранција, услуга и слично?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Прашај најверојатно е официјална гаранција
Не од мобилара 1 год
 
Член од
30 септември 2010
Мислења
3
Поени од реакции
0
Здраво.
Продавам телефон Poco F2 Pro. Сива боја. Телефонот е користен само неколку дена и е практично нов, во беспрекорна состојба и без никакви физички оштетувања и дефекти. Телефонот има гаранција од 12 месеци и доаѓа во оригиналната кутија со сите додатоци (полнач, заштитна маска).
Цената е 24.000 денари.
Poco F2 Pro 6/128
Нова цена: 21.000 денари.

IMG_20200822_134808.jpg IMG_20200822_134408.jpg
 
Член од
30 септември 2010
Мислења
3
Поени од реакции
0
Здраво.
Продавам телефон Poco F2 Pro. Сива боја. Телефонот е користен само неколку дена и е практично нов, во беспрекорна состојба и без никакви физички оштетувања и дефекти. Телефонот има гаранција од 12 месеци и доаѓа во оригиналната кутија со сите додатоци (полнач, заштитна маска).
Цената е 24.000 денари.
ПРОДАДЕН надвор од форумот.
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.050
Поени од реакции
2.484
Доколку некој е заинтересиран за HUAWEI Y6P нов ноетопакован од Т-Мобиле за 7500 фиксна цена нека ми пише во пп.
 
Член од
30 ноември 2014
Мислења
89
Поени од реакции
48
Понудете телефон тука или на пп, нов/половен, да има 3гб рам минимум, камера небитна.
 

Govinda

Божански Магарац
Член од
20 април 2014
Мислења
3.618
Поени од реакции
3.967
Понудете телефон тука или на пп, нов/половен, да има 3гб рам минимум, камера небитна.
Доколку некој е заинтересиран за HUAWEI Y6P нов ноетопакован од Т-Мобиле за 7500 фиксна цена нека ми пише во пп.
10 % провизија од зделката чекам.
 
Член од
29 септември 2015
Мислења
183
Поени од реакции
50
Huawei Honor 6X
Ram 3GB
Memorija 32GB+SD slot
Ekran 5.5 inca FullHD
Dual-Sim
Dual camera 12MP
Selfi kamera 8MP
Fingerprint
Baterijata e vo odlicna sostojba,stakloto e napukano i ne preci vo rabotata,cena 50€


Sent from my BLN-L21 using Tapatalk
 
Член од
22 ноември 2017
Мислења
1.393
Поени од реакции
2.058
Здраво дечки, продавам Самсунг Галакси Актив 2 смартвоч. Малку користен е, перфектна состојба. Ако некој е заинтересиран, пишете ми, ќе се договориме за цена..... Еве и слики. Го продавам дека за поклон добив Хуавеи ГТ2, а на жена ми не ја кејфа Самсунгов па што ќе ми стои така, сигурен сум дека некој многу повеќе ќе му се израдува.... IMG_20201015_235758.jpg IMG_20201015_235810.jpg
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.050
Поени од реакции
2.484
Доколку некој е заинтересиран за HUAWEI Y6P нов ноетопакован од Т-Мобиле за 7500 фиксна цена нека ми пише во пп.
Tелефонот ми пристигна пред 2 дена, боја зелена


Нова цена 7000 денари
 
Член од
25 јуни 2011
Мислења
97
Поени од реакции
15
Купувам матична за iPhone 8 plus , ако има некој нека понуди
 
На врв Bottom