Пазарете се тука!

Член од
1 август 2016
Мислења
13
Поени од реакции
0
Prodavam samsung galaxy j5 2017 i XIAOMI redmi note 4x 3gb\32 dvata telefoni se kako novi so kutii i garancii!!
Samsung j5 5000 denari
Xiaomi redmi 4x 6000 denari
 
Член од
23 јуни 2009
Мислења
944
Поени од реакции
22
PRODAVAM NEMENUVAM

>Alcatel idol 3 ot6039 4.7' - 2.500den
Raboti na site sim so polnac I folija

>Huawei honor 7 duos - 4.500den
Raboti na site so polnac maska I folija

>Samsung a3 2016 - 4.500den
Raboti na site sim so polnac I folija

>Samsung J3 2017 - 5.000den
so GARANCIJA godina i pol full pakuvanje i futrola i staklena folija

>Samsung J7 2017 - 7.000den
garancija DUOS neverlock so kutija i orginal polnac i futrola

>Doogee X5 duos - 2.000den
so folija i polnac
 

BloodyJesus

патенирана чепкалка
Член од
15 февруари 2012
Мислења
1.161
Поени од реакции
1.172
ПРОДАВАМ/МЕНУВАМ САМСУНГ ГАЛАКСИ С9 БЕЗ НИКАКВО ОШТЕТУВАЊЕ, КОРИСТЕН 4-5 МЕСЕЦИ.

ПРЕДНОСТ ЗАМЕНА, АЈФОН 7 ПЛУС 128 ГБ ИЛИ 8 ПЛУС.
 
Член од
6 октомври 2008
Мислења
1.644
Поени од реакции
1.280
Продавам Ајфон 8+ 64гб во одлична состојба без ниедна гребнатинка. Телефонот е купен од Телеком и уште подлежи под гаранција.

Цена: 500€
 
Член од
25 декември 2018
Мислења
11
Поени од реакции
3
Понудете некој телефон добар
предностт:
SAMSUNG s7,s7edge.....и постари..
 

AAbrat

*******
Член од
28 октомври 2015
Мислења
333
Поени од реакции
347
Понудете некој телефон добар
предностт:
SAMSUNG s7,s7edge.....и постари..
Без разлика шо е постар модел, одличен телефон. Супер камера. Мислам дека се наоѓа за 9-10 бона.
 
Член од
14 јули 2016
Мислења
93
Поени од реакции
57
Понудете нов неотпакуван телефон под гаранција до 100 евра.
 
Член од
5 април 2015
Мислења
156
Поени од реакции
42
Prodavam huawei p20 kupen od vip neverlock, so uste 1 godina garancija, tell e zacuvan maksimalno bes osteruvanje na nego
Cena 300 evra
 
Член од
23 јуни 2009
Мислења
944
Поени од реакции
22
*Tablet st-t730 - 2.000den
so polnac I folija na ekran

*Lenovo a2010 - 2.000den
so polnac raboti na site sim
071934637
FB_IMG_1563050593688.jpg FB_IMG_1563050599370.jpg FB_IMG_1563050602724.jpg FB_IMG_1563050613918.jpg FB_IMG_1563050617028.jpg FB_IMG_1563050620037.jpg
 
На врв Bottom