Пазарете се тука!

Член од
22 август 2013
Мислења
150
Поени од реакции
48
Купувам Samsung Galaxy S8+, да е одлично сочуван и целосно пакување со гаранција, по можност од Телеком.

Sent from my SM-J530F using Tapatalk
 
Член од
25 октомври 2009
Мислења
32
Поени од реакции
0
Барам да купам ИПХОНЕ Х ( IPHONE X ) . Сторого Бел - Сребрен . Фул пакување може и заклучен на оператор . контакт пп
 
Член од
18 септември 2014
Мислења
827
Поени од реакции
746
Продавам Samsung S7 Black Onyx прв сопственик, купен од мобилара пред една година, сочуван перфектно без никаква гребка по него, со стакло и футрола од прв ден. 100% во исправна состојба, никогаш не паѓан, ниту е менуван некој дел. Дуал СИМ модел G930FD европски модел со можност за дуал сим или една сим карта и мемориска.. Целосно пакување (полнач, усбОТГ адаптер, слушалки (некористени), и оригинална кутија).

Цена: 15000 денари фиксно без замени ! Контакт ПП.
 
S

staycalm

Гостин
Продавам OnePlus 5. Љубителите на технологија и оние што се "разбираат" од телефони знаат за каков квалитет се работи иако не е познат брендот толку. Телефонот е во одлична состојба - 99% како да е нов бидејќи секогаш беше користен со маска и скрин протектор. Без замени
 
Член од
18 септември 2014
Мислења
827
Поени од реакции
746
Продавам Samsung S7 Black Onyx прв сопственик, купен од мобилара пред една година, сочуван перфектно без никаква гребка по него, со стакло и футрола од прв ден. 100% во исправна состојба, никогаш не паѓан, ниту е менуван некој дел. Дуал СИМ модел G930FD европски модел со можност за дуал сим или една сим карта и мемориска.. Целосно пакување (полнач, усбОТГ адаптер, слушалки (некористени), и оригинална кутија).

Цена: 15000 денари фиксно без замени ! Контакт ПП.
14.000 нова цена ! Battery Health: 86.33%. Коска здрава !
 

Attachments

Misery

30% off
Член од
3 април 2011
Мислења
1.598
Поени од реакции
2.394
Продавам

Sony Z1 - Функционира одлично, гребнатинки само на рабовите и треба промена на стаклото на задната камера.

Sony Z2 - Нефункционален (батерија или матична, никој не се нафаќа ни да проба да го средува) со нов, штотуку сменет екран.
 

Lux

Inglourious
Член од
25 октомври 2010
Мислења
1.189
Поени од реакции
888
Се продаваат комплет може и одделно, соните се со траги од користење umi rome е добро зачуван
Sony Xperia tipo
Sony Xperia E1
Umi Rome X
Може и замена 3те за 1
Телефоните се без кутии и полначи
Повеќе инфо пп
 

Attachments

BloodyJesus

патенирана чепкалка
Член од
15 февруари 2012
Мислења
1.205
Поени од реакции
1.238
Дајте некоја понуда за ајфон 7 нов, неотпакуван, црн.
Нема потреба од гаранција. Понуди по пп
 

Kajgana Shop

На врв Bottom