Пазарете се тука!

Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.104
Поени од реакции
2.514
15536632_10211861181585425_370968240_o.jpg 15536919_10211861181705428_1732397838_o.jpg 15555521_10211861181385420_102680482_o.jpg

Ајфон 4, во добра состојба со си маска и полнач, од оштетувања имат само мала пукнатина горе на пластиката над камерата. Цена 3 бона.
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.099
Поени од реакции
1.885
Член од
16 февруари 2016
Мислења
13
Поени од реакции
4
Продавам Gsmart T4 Gigabyte значи све си е океј само што џекчето за полнење заебава(треба да се смени) ,некој што сака повеќе информации за телефонот и слики нека ми пише.За цена ќе се договориме (до кај 1500)

EDIT:заборавив да напоменам телефонот иде заедно со кутија,слушалки,бела маска,нема гаранција. :)
 
Член од
23 јуни 2009
Мислења
958
Поени од реакции
23
1.ПРОДАВАМ LG Optimus L3 E400 - 800 ден
2.ПРОДАВАМ LG F60 -2.800 ден
3.ПРОДАВАМ ALCATEL POP C5 - 2.500 ден
 

ErT

Console Dude
Член од
17 ноември 2007
Мислења
2.208
Поени од реакции
265
Samsung galaxy J5 2016 white од телеком со 2 годишна гаранција, неоотпакуван. 11.500 ден
 
Член од
19 февруари 2006
Мислења
134
Поени од реакции
6
Продавам Samsung Note 4 бел во одлична состојба цена15000 ден
 
Член од
26 август 2009
Мислења
35
Поени од реакции
14
LG G2 - Цена: 4500 ден
Екрано е пукнат у горното лево ќоше, со него оде пунач и слушалки.
2016-12-08 12.28.32.jpg 2016-12-08 12.29.10.jpg 2016-12-08 12.29.19.jpg 2016-12-08 12.29.41.jpg 2016-12-08 12.30.33.jpg 2016-12-08 12.30.41.jpg 2016-12-08 12.31.16.jpg [DOUBLEPOST=1482333814][/DOUBLEPOST]LG Tribute - USA - 1000 ден
работе само со амерички картички, екрано му е пукнат,
2016-12-08 12.33.18.jpg 2016-12-08 12.33.45.jpg 2016-12-08 12.34.53.jpg 2016-12-08 12.35.10.jpg 2016-12-08 12.35.36.jpg
 
Последно уредено:
Член од
5 октомври 2010
Мислења
974
Поени од реакции
308
Сакам да купам батерија за Sony Ericsson s302 или пак Sony Ericsson s302 целосен апарат со се УСБ кабелче , доколку постои некој што продава ќе ве молам по ПП да ми пишете. Благодарам однапред.
 
Член од
29 септември 2015
Мислења
183
Поени од реакции
50
Сакам да купам батерија за Sony Ericsson s302 или пак Sony Ericsson s302 целосен апарат со се УСБ кабелче , доколку постои некој што продава ќе ве молам по ПП да ми пишете. Благодарам однапред.
Ако сакаш Sony Ericsson C902 имат иста батерија за 1000
 

-Rubik-

>>{- _ -}<<
Член од
31 октомври 2009
Мислења
315
Поени од реакции
101
Продавам:
LG G3, 2GB Ram, 16 GB внатрешна меморија. Сочуван, со заштитна маска и стакло, 8000 ден.
Xperia E4g, со уште 7-8 месеци гаранција, има мала пукнатина на стаклото, ама не смета при работа воопшто, не се ни познава. 4000 ден.
 
Член од
23 јуни 2009
Мислења
958
Поени од реакции
23
1.ПРОДАВАМ LG F60 -2.700 ден
2.ПРОДАВАМ ALCATEL POP C5 - 2.500 ден
3.ПРОДАВАМ Alcatel IDOL 2S - 4.500 ден

БЕЗ ЗАМЕНИ И ЦЕНКАЊЕ !!!!!!
 

davidko

VR|46
Член од
9 декември 2009
Мислења
106
Поени од реакции
20
Имам Samsung s6 edge + колку пари вреди да доплатам за Samsung s7 edge
и двата се со кутија во одлична состојва.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom