Пазарете се тука!

krale

iFrit
Член од
30 јули 2011
Мислења
803
Поени од реакции
254
дали некаде можам да најдам Alcatel Idol 2 s со расипана матична а здрав екран? :)
да ти дадам комплет здрав се за 3000 денари ? :)[DOUBLEPOST=1462003683][/DOUBLEPOST]
дали некаде можам да најдам Alcatel Idol 2 s со расипана матична а здрав екран? :)
да ти дадам комплет здрав се за 3000 денари ? :)
 
Член од
6 септември 2014
Мислења
7
Поени од реакции
1
prodavam Samsung S4 bel, telefonot e vo garancija bez grebnatinka, cena 10 000denari, Bez zameni
 
Член од
23 јуни 2009
Мислења
958
Поени од реакции
23
да ти дадам комплет здрав се за 3000 денари ? :)[DOUBLEPOST=1462003683][/DOUBLEPOST]

да ти дадам комплет здрав се за 3000 денари ? :)
daj mi na mene koplet alcatel 2s za 3000den[DOUBLEPOST=1462010331][/DOUBLEPOST]
да ти дадам комплет здрав се за 3000 денари ? :)[DOUBLEPOST=1462003683][/DOUBLEPOST]

да ти дадам комплет здрав се за 3000 денари ? :)
daj mi na mene koplet alcatel 2s za 3000den
 

ErT

Console Dude
Член од
17 ноември 2007
Мислења
2.208
Поени од реакции
265
Продавам минимално користен (помалку од 1 месец, и потоа стоен 1 година во фиока) пензионерски телефон Алкател 2001х. Работи само на мрежата на Телеком. Телефонот е како нов, има радио, лед, dock полнач и батеријата трае најмалку 5 дена.

Слики: http://imgur.com/a/drT7D

Цена: 1000 ден
 
Член од
23 јуни 2009
Мислења
958
Поени од реакции
23
Продавам минимално користен (помалку од 1 месец, и потоа стоен 1 година во фиока) пензионерски телефон Алкател 2001х. Работи само на мрежата на Телеком. Телефонот е како нов, има радио, лед, dock полнач и батеријата трае најмалку 5 дена.

Слики: http://imgur.com/a/drT7D

Цена: 1000 ден
500
 
Член од
6 септември 2014
Мислења
7
Поени од реакции
1
Se prodava Samsung S4 bel, telefonot sleduva so kutija, telefonot e bez grebnatinka i e vo garancija Bez zameni

Cena 10 000
 

Attachments

Член од
2 јануари 2011
Мислења
1.559
Поени од реакции
999
препорака за телефон до 20к?
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.104
Поени од реакции
2.514
Член од
23 јуни 2009
Мислења
958
Поени од реакции
23
PRODAVAM ALCATEL IDOL 2 OT6037 - 4.500DEN
USB KABEL POLNAC
RABOTI NA SITE SIM
BEZ ZAMENI I CENKANJE
idol201.jpg idol202.jpg idol203.jpg
 
Член од
5 април 2015
Мислења
163
Поени од реакции
46
Kupuvam iphone 5s bel neverlock po moznost da e nov ili malce koristen
 

Kajgana Shop

На врв Bottom