Пазарете се тука!

Член од
21 октомври 2013
Мислења
90
Поени од реакции
0
Купувам Ајфон 4с и продавам Ајфон 4с заглавен на Епл логото
 
Член од
25 февруари 2009
Мислења
1.565
Поени од реакции
417
Се продава ганц нов, неотпакуван LG Magna со гаранција. Цена: 7990 денари.

 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.104
Поени од реакции
2.514
P_20160406_203031.jpg P_20160406_203100.jpg P_20160406_203108.jpg

Sony Xperia M2, стаклото е пукнато како што гледате но тачот си работит пефтектно, повеќе информации на ПП.
 
Член од
14 август 2011
Мислења
38
Поени од реакции
7
Nexus 5 за делови сочувани екран и тач.Дефекти скршен сим слот,паднат андроид на апдејт, не полни
 
Член од
24 февруари 2012
Мислења
132
Поени од реакции
7
Се продава самсуснг с3 мини топ зачуван фул пакување ... 20160213_123141.jpg
 

Shockwave

Decepticon
Член од
12 октомври 2011
Мислења
24
Поени од реакции
35
Самсунг s3 бел сочуван максимално без оштетени лајсни со кутија комплет 6500 ден. цената не е фиксна.
Таблет Firefly 9 инчи некористен воопшто земен од анхоч со кутија комплет 3 000 ден.
 

JFK

Член од
9 март 2007
Мислења
966
Поени од реакции
52
Купувам sony smartband swr10. Понудете инбокс (исклучиво нов)

Edit: контакт телефон (viber/sms ве молам) 078210676
Sent from my E5823 using Tapatalk
 
Последно уредено:
Член од
23 јуни 2009
Мислења
958
Поени од реакции
23
ОТКУП НА ИСПРАВНИ НЕИСПРАВНИ МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ
ОД СЛЕДНИВЕ МАРКИ
АЛКАТЕЛ
СОНИ
ЛГ
НАВЕДЕТЕ ДАЛИ ИМА ГАРАНЦИЈА ШТО ОПРЕМА ДЕКОДИРАН СЛИКА ЦЕНА ......
 
Член од
22 јануари 2012
Мислења
660
Поени од реакции
421
имам Nexus 6 супер зачуван. Колку треба да доплатам за 6P?
 
Член од
25 февруари 2009
Мислења
1.565
Поени од реакции
417
LG L70 - стакло сочуван со гаранција од Телеком уште 1 година и фул пакување. Цена: 3500 денари.

LG Magna - нов неотпакуван со гаранција 1 година. Цена: 8000
 
Член од
13 април 2013
Мислења
156
Поени од реакции
30
Samsung Note 5 bez znaci na koristenje so garancija do 30.09.2016 cena 30000 fiksno
 

-Rubik-

>>{- _ -}<<
Член од
31 октомври 2009
Мислења
315
Поени од реакции
101

Овој телефон го меркам ама незнам дали да го земам да не ми се расипе за брзо време.
Еве линк од телефонот и ве молам кажете ваше мислење:
http://amc.com.mk/ShopDetal.aspx?ArticleID=47116&i=1106&l=MK&q=S1&SupplierArticleID&Action=1
другар има лошо искуство со овие телефони, 2 купи досеа и двата му губеа мрежа, често беше недостапен.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom