Пазарете се тука!

Член од
30 јули 2012
Мислења
134
Поени од реакции
41
Prodavam Iphone 4g 16gb crn otklucen e na site mrezi so firmware 4.12
epten deka ke ziam 4s go davam inace ne mi se davase
Cena 330 evra
 

The_Red1

значи фактички
Член од
18 септември 2009
Мислења
4.160
Поени од реакции
4.756
T-mobile Move Balance со сета опрема што доаѓа и гаранција до јануари.
Колку би идела цената??
 
Член од
6 февруари 2008
Мислења
1.272
Поени од реакции
229
iPhone 3GS 32GB работи на сите мрежи, во одлична состојба, бел :) 160eu
 
Член од
22 февруари 2007
Мислења
1.852
Поени од реакции
1.382
Alcatel OT-991
Екран : TFT capacitive touchscreen, 256K colors
320 x 480 pixels, 4' инчи екран.
Multitouch

Меморија : Микро SD 2GB + 150 Internal memory
Камера задна : 3.15 MP, 2048x1536 pixels, LED flash / interpolated 5.0 MP
Android OS, v2.3 (Gingerbread)
Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi hotspot

Нов со кутија и комплет додатоци.
Со него доаѓаат оригинал полнач и слушалки и 24месеци гаранција од ВИП(купен пред 2 недели, отворен, користен 3 дена). + Футрола


Супер телефон. Без замени ве молам.

5500 денари.

Јавете се ќе се договориме, 078/723-833
Илија
 

Iµµortal

사범님
Член од
26 јули 2011
Мислења
711
Поени од реакции
386
продавам
-benq simens cl71
-nokia 3600 slide
двата се неисправни нз за што би му требале на некој ама ако му требаат нека пише пп:)
и нокиа 6650 со пукнат надвореш екран друго се исправно
 

Kajgana Shop

На врв Bottom