ПРОДАВАМ Canon 650D со Sigma 17-70 Објектив

Член од
18 февруари 2013
Мислења
59
Поени од реакции
14
CANON 650D
СО КУТИЈА СМЕТКИ И СИТЕ ДОДАТОЦИ ЗАЧУВАНО СЕ КАКО ШТО Е КУПЕН.

+ 2 BATERII
+ KOZENA VRVCA ZA NA RAKA....
+ 32ГБ ОРИГИНАЛНА САНДИСК КАРТИЦА
СОСТОЈБА 10/10 КАКО НОВ

ОБЈЕКТИВ
SIGMA 17-70 MACRO OS HSM Contemporary

КУПЕН НОВ ОД ГЕРМАНИЈА
СОСТОЈБА 10/10 КАКО НОВ

KVALITET NA SLIKA OD OBJEKTIVOT:
https://c2.staticflickr.com/2/1045/1214385679_7d54421451_o.jpg

https://c2.staticflickr.com/2/1423/1110022463_53cac418fa_o.jpg

http://m7.i.pbase.com/o6/51/308851/1/81807717.753Qjga9.moritz3998sm.JPG

*** за споредба цената за нов ваков објектив е 480 евра
http://www.pixplus.com.mk/photography/lenses/slr-lenses/zoom-lenses/sigma-17-70mm-f2-8-4-dc-macro-os-hsm-if-contemporary-for-canon.html

ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ КАКО И СЛИКИ КОИ СЕ НАПРАВЕНИ СО АПАРАТОТ И ОБЈЕКТИВОТ КОНТАКТИРАЈТЕ МЕ.

 

Kajgana Shop

На врв Bottom