ПРАВЕН ФАКУЛТЕТ „Јустинијан Први“ Скопје

Дискусија во форумот 'Образование' започната од Mortisha, 17 јануари 2008.

 1. hristinnna

  hristinnna

  Член од:
  19 декември 2013
  Мислења:
  235
  Допаѓања:
  152
  Луѓе дали на казнена професориве се барем малце попустливи?:confused:

  Полагам кај Астеруд вовед. Се убивам од учење и уште не сум сигурна ептен ми е страв. На редовна сесија ме падна, бев меѓу 5 и 6 и на консултации бев и ме падна. А имав напишано многу, друг професор 7/8ка би ми пишал.
  Што да очекувам, утешителен збор некој?
   
 2. PituGuli55

  PituGuli55

  Член од:
  27 октомври 2017
  Мислења:
  47
  Допаѓања:
  67
  Diplomata od praven fakultet - shkup, vazi samo na teritorija od mavrovka do novo lisice i toa samo vo kombinacija so aktuelna partijska kniska i staz od 3 godini lizenje vo lokalniot partijski shtab.
  Zalosno.
   
 3. TheGirl11

  TheGirl11

  Член од:
  15 октомври 2018
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  4
  Искрено, од моево досегашно искуство, т.е додека бев на додипломски, исто беше оценувањето, без разлика дали е казнена или не. Ако не е добро тоа што е напишано, не прават баш разлика во оценување.
  Ти посакувам среќа и гледај да одговараш како што сака проф Иако никогаш не се знае што е океј за нивните критериуми.
  Со среќа:) Пс. Ова го кажувам од моето искуство
   
 4. Lawyer in progress

  Lawyer in progress

  Член од:
  11 октомври 2018
  Мислења:
  9
  Допаѓања:
  0
  Како е на колоквиум семејно ?
   
 5. Lawyer in progress

  Lawyer in progress

  Член од:
  11 октомври 2018
  Мислења:
  9
  Допаѓања:
  0
  резултати мјп од казненава има??
   
 6. Raymond Reddington

  Raymond Reddington

  Член од:
  12 октомври 2017
  Мислења:
  57
  Допаѓања:
  8
  казнено влезен колоквиум кај тупанчевски како се поминува?
   

Сподели преку: