ПРАВЕН ФАКУЛТЕТ „Јустинијан Први“ Скопје

redfogv

Царица
Член од
10 мај 2017
Мислења
2.256
Поени од реакции
1.966
Nekoj od profesorite mi vnel pogreshen broj na vkupni poeni po 2 predmeta vo studentskoto dosie.A,oceni mi nemaat vneseno po 2-ta predmeta.Dali imam pravo da se obratam na nekoj od tie profesori za da mi gi ispravi i dali mozam da se zalam vo Dekanatot za ova ?
 

redfogv

Царица
Член од
10 мај 2017
Мислења
2.256
Поени од реакции
1.966
Nekoj od profesorite mi vnel pogreshen broj na vkupni poeni po 2 predmeta vo studentskoto dosie.A,oceni mi nemaat vneseno po 2-ta predmeta.Dali imam pravo da se obratam na nekoj od tie profesori za da mi gi ispravi i dali mozam da se zalam vo Dekanatot za ova ?
Itno mi e. Ako znae nekoj,neka kaze.
 

Bojan Van Buuren

Колектор
Член од
11 април 2008
Мислења
8.394
Поени од реакции
12.058
Itno mi e. Ako znae nekoj,neka kaze.
Збори со професорите и види шо ќе ти кажат. Можеш да видиш и во студентски да отидеш и да ги прашаш ако може да ти ја најдат пријавата да видиш таму што има пишано.
 
Член од
21 мај 2008
Мислења
10.867
Поени од реакции
11.487
Aj,pojasni od kaj ti e toa deka kje nema kolokviumi ? Od kogo slushna ?
Од еден куп луѓе, често сум на факс, и на студентски кажаа така, ама и они не се сигурни. Нели Драги ги спроведуваше колоквиумите...а он сега работи во Влада.
 

redfogv

Царица
Член од
10 мај 2017
Мислења
2.256
Поени од реакции
1.966
Од еден куп луѓе, често сум на факс, и на студентски кажаа така, ама и они не се сигурни. Нели Драги ги спроведуваше колоквиумите...а он сега работи во Влада.
I jas cuv vakov muabet od profesori koi mi rekoa deka ova e mala moznost za koja kje se diskutiralo,no nemaa sigurno informacii.Koj znae shto kje reshat.
 

redfogv

Царица
Член од
10 мај 2017
Мислења
2.256
Поени од реакции
1.966
Ej,decki,nekoi profesori velat deka ne mozat da vnesuvaat oceni vo studentskite dosieja zatoa shto imalo nekakov problem so niv.Nekoi od nas studentite ne mozat da zapishat godina poradi toj problem.
Ima li i nekoj od vas vakva maka ?
Ima li nekoj od vas informacija za kakov problem se raboti i dali vi kazale koga kje se reshi ?
A,tie od vas koi imaat Facebook profil,bi se nakanile li da napishat za ovoj problem na Facebook profilot na Praven ?
So zaednicki napor da gi naterame da go reshat problemot !
Znae li nekoj koj e sega odgovoren za Kompjuterski Centar i za kompjuterskiot sistem na Praven ?
 
Член од
7 август 2011
Мислења
4.748
Поени од реакции
12.759
Ej,decki,nekoi profesori velat deka ne mozat da vnesuvaat oceni vo studentskite dosieja zatoa shto imalo nekakov problem so niv.Nekoi od nas studentite ne mozat da zapishat godina poradi toj problem.
Ima li i nekoj od vas vakva maka ?
Ima li nekoj od vas informacija za kakov problem se raboti i dali vi kazale koga kje se reshi ?
A,tie od vas koi imaat Facebook profil,bi se nakanile li da napishat za ovoj problem na Facebook profilot na Praven ?
So zaednicki napor da gi naterame da go reshat problemot !
Znae li nekoj koj e sega odgovoren za Kompjuterski Centar i za kompjuterskiot sistem na Praven ?
Пиши во заедничката група на фб тука секако сме малце, а и ко што гледам повеќето со завршени или при крај со студиите.
 
Член од
7 мај 2017
Мислења
6
Поени од реакции
1
Здраво, може некој да ми одговори кои предмети се изучуваат во 4. семестар (правни студии)? Бидејќи веб-страната не функционира...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom