ПОМОШ (СКАЈП )

Ѓорѓески

Бивши Скај Дог
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.661
Поени од реакции
945
Пред извесно време најдов некое програмче МСН уплоадер! Значи може бесконечно да си отварате нов МСН и да си се логирате со друга адреса. Е сеа чув дека има таква некоја и за СКАЈП. Прочепкав нешто по гугл ама не ми иде, ако има некој било каква информација за ова ВЕ МОЛАМ ПИШЕТЕ ТУКА.

фала ви :)
Уште ли соблакаш девојки преку камера па не ги ставаш на својот прав имејл?
 
Член од
4 јануари 2015
Мислења
1.151
Поени од реакции
512
Дали некој знае да ми каже како да видам дали една особа ме избришала од скајп се работи за бивша другарка,дали може некако да се види
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Дали некој знае да ми каже како да видам дали една особа ме избришала од скајп се работи за бивша другарка,дали може некако да се види
Иконата или е со сиво, или не се гледа аватар туку само прашалник...тоа ти е блок.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Уште една тема отвори кога можеш да прашаш во веќе постоечка и ќе одмориш до НГ.
 
Член од
27 септември 2015
Мислења
50
Поени од реакции
42
Како може да се избрише, да се деактивира, да не постои маил. На yahоо ми е.
 
Член од
27 септември 2015
Мислења
50
Поени од реакции
42
Ќе сака ли некој да ми направи фб. Никако неможам да направам. Само што ќе внесам код од телефон, после ми бара фотограгија, да се потврди, а немам уште слики внесено. Неколку пати така и сега неможам преку мојот број. Сака ли некој да ми помогне и направи фб профил?
 
Член од
7 април 2012
Мислења
961
Поени од реакции
703
Ќе сака ли некој да ми направи фб. Никако неможам да направам. Само што ќе внесам код од телефон, после ми бара фотограгија, да се потврди, а немам уште слики внесено. Неколку пати така и сега неможам преку мојот број. Сака ли некој да ми помогне и направи фб профил?
200 denara drugarce
 
Член од
22 јули 2015
Мислења
607
Поени од реакции
493
Ќе сака ли некој да ми направи фб. Никако неможам да направам. Само што ќе внесам код од телефон, после ми бара фотограгија, да се потврди, а немам уште слики внесено. Неколку пати така и сега неможам преку мојот број. Сака ли некој да ми помогне и направи фб профил?
Јас ќе ти направам ако ми приложиш лична карта од името со кое сакаш да ти е креиран профилот.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom